Новини компанії AcmeLight

Світний сніг для оформлення свята

Випав перший сніг, а значить скоро Новий рік! Час дитячих свят, красивих вистав, корпоративів і віп вечірок. І перед декораторами стоїть завдання відтворити зимову картинку всередині приміщення. Натуральний сніг застосувати не можна. На допомогу приходить такий винахід як світний штучний сніг.

Денис Шебеко - переможець конкурсу Acmelight

У період з 10 жовтня до 10 листопада в соціальній мережі Вконтакті проводився конкурс на кращий вірш з використанням словосполучення "Світна фарба". Переможцем за кількістю голосів став Денис Шебеко (м.Кривий Ріг, Україна). Вітаємо переможця! На нього чекає дуже хороший приз - Набір світних фарб Acmelight з 8 кольорів. Тепер будемо чекати фото цікавого застосування світної фарби від Дениса!

Новинка! Фарба для художників в маленького фасування!

Прохання художників не залишилися без уваги і компанія почала випуск наборів світних фарб AcmeLight Interior у фасуванні по 33 мл. Це дуже зручно, так як не всі художники пишуть полотна величезних розмірів.

Почався сезон фарбування гарбузів для Хеллоуїна

Уже зовсім скоро цікаве свято Хеллоуїн і ми щосили розсилаємо світну фарбу AcmeLight Flower. Сезонний попит в жовтні саме на цей вид фарби пов'язаний з тим, що вона ідеально забарвлює основний атрибут - гарбуз. Світний гарбуз без свічок ідеально підходить для святкування в приміщеннях, тому що безпечний. А вже як світить!

Як забезпечити безпечний рух на проїжджій частині

Дорога - це завжди джерело небезпеки, а проїжджа частина з виступаючими елементами - це небезпека в кубі, а в нічний час …

Світні зображення тепер і на лазерному принтері

Технологи Acmelight постійно працюють над удосконаленням продукції. Здавалося б, як можна зробити світний фотопапір ТМ Acmelight ще краще?

Люмінесцентні фарби для нічного клубу - молодь запалює!

Де люблять відпочивати молоді люди? Звичайно, в нічних клубах. А в яких клубах переважно? Так в тих, де круто, незвично і цікаво.

Безпечні велосипеди

Все більше городян пересідають на велосипеди. Цей вид транспорту завоював любов людей різного віку і професій. На велосипеді їздять на роботу, на відпочинок і навіть на побачення. Звичайно, і задоволення, і економія, і місто не забруднюється вихлопами, і підтримуєш фізичну форму. Загалом, все добре.

Світловідбиваючі нашивки і наліпки для школярів

Скоро 1 вересня і мільйони школярів повернуться після літніх канікул до школи, а деякі вперше почнуть ходити на навчання. Дорога до школи часто лежить через проїжджу частину і, щоб убезпечити свою дитину на дорогах, АкміЛайт пропонує купувати світловідбиваючі нашивки на одяг і світлоповертальні наліпки на ранці та портфелі.

А чому б і не спробувати!

Як часто причиною аварії на дорогах стають погано видимі в темряві предмети або тварини. Зробити світне або світловідбиваюче нанесення на транспортний засіб, огорожі або інші предмети на трасах стало цілком звичною справою. А ось пофарбувати світловідбиваючою фарбою роги оленів, наприклад, придумали фінські оленярі. Звичайно це справа клопітка, та й раз в рік олені скидають роги, але ідея заслуговує на увагу.

Вихід завжди є

І в бізнесі, і в житті бувають темні смуги. Це факт. Але є дуже хороша новина - за допомогою світних фарб можна знайти правильний вихід зі складної ситуації.

Перевірку пройшли на відмінно

Фахівці Acmelight постійно працюють над поліпшенням якості продукції, що випускається, тому що цей критерій для світного товару головний. І покупець шукає товар з найбільш яскравим і тривалим світінням і, звичайно, вибирає свого постачальника.

Цікаве рішення оформлення соляної кімнати

Ось так незвично оформлений інтер'єр соляної кімнати Slana soba Alternativa Beograd (Сербія). З огляду на те, що знаходиться в такій кімнаті потрібно не менше години і приймати лікування можуть і маленькі діти, то необхідність зробити перебування в соляній кімнаті цікавим цілком логічна.

Дистриб'ютор Acmelight в Колумбії

«Acmelight Colombia» - офіційно зареєстрована з 30.06.2016 р компанія - дистриб'ютор Acmelight. Натхненні успішним досвідом нашого чилійського дилера, колумбійські підприємці провели моніторинг в країні і прийшли до висновку почати співпрацю з Acmelight по всій номенклатурі світної продукції.

Прохолода в будинку без кондиціонера

Чи це можливо? Вчені Квінслендського університету (Австралія) провели дослідження як біле світловідбиваюче покриття дахів і стін впливає на температуру всередині приміщення.

З 10 по 30 березня 2015 року.

Дізнайтеся подробиці у менеджерів!