Новини компанії AcmeLight

АкміЛайт вітає з відкриттям нового партнера!

Зовсім недавно у жителів Тернополя з'явилася можливість купити світні фарби, навіть не чекаючи доставки. Офіційне представництво компанії Acmelight в місті Тернопіль чекає своїх покупців, а першим п'яти клієнтам дарує подарунок -фарби для малювання або для боді-арт на вибір!

2017: Перший пішов!

З радістю повідомляємо, що початок року ознаменувався приємною подією - у нас тепер є дилер в Литві! Розширення географії поставок світної продукції тм Acmelight - це підтвердження унікальності і затребуваності продукту. Фабрика з виробництва матеріалів, що світяться зуміла домогтися якості світної фарби, яка відповідає її ціні. Тому продавати таку фарбу легко, що створює всі передумови для розширення дилерської мережі.

Рік 2017 - рік великих надій і звершень

Почався новий робочий рік і Фабрика з виробництва матеріалів, що світяться Acmelight запрошує всіх зацікавлених у відкритті або розширенні бізнесу підприємців укладати договори на 2017 рік. Широка номенклатура світних продуктів компанії і економічно цікаві умови роблять співпрацю з Acmelight орієнтованим на постійний зростаючий дохід.

З прийдешнім Новим роком!

Любі друзі! Залишилося зовсім небагато і 2016 рік піде в історію. За цей рік нашій компанії вдалося зберегти свою дилерську мережу і познайомитися з новими партнерами. У 2016 році Acmelight поповнив ринок світних продуктів новими позиціями - спеціальна світловідбиваюча фарба, світна фарба для творчості, фарба аквагрим, світний кварцовий пісок. І це наші перемоги!

З Днем Святого Миколая!

Дорогі наші наявні і майбутні Покупці! Вітаємо Вас з днем Святого Миколая! Нехай в цей чарівний день кожен отримає приємну звістку від Святого Миколая і повірить в диво! Бажаємо, щоб світ став добрішим, а люди чутливішими! Творіть добро, робіть безкорисливі вчинки і диво обов'язково станеться з Вами!

Товар місяця - світна фарба для малювання!

І це не дивно! Адже цією фарбою можна прикрасити будь-яку іграшку, прикрасу або навіть квартиру. Дивовижний ефект світіння в повній темряві створити настільки просто, що це можуть зробити навіть діти. Напередодні новорічних і різдвяних свят купити світний реквізит без застосування електрики зовсім не просто. Набагато простіше зробити його самому. І тоді задоволення і безпека забезпечені.

Світний сніг для оформлення свята

Випав перший сніг, а значить скоро Новий рік! Час дитячих свят, красивих вистав, корпоративів і віп вечірок. І перед декораторами стоїть завдання відтворити зимову картинку всередині приміщення. Натуральний сніг застосувати не можна. На допомогу приходить такий винахід як світний штучний сніг.

Денис Шебеко - переможець конкурсу Acmelight

У період з 10 жовтня до 10 листопада в соціальній мережі Вконтакті проводився конкурс на кращий вірш з використанням словосполучення "Світна фарба". Переможцем за кількістю голосів став Денис Шебеко (м.Кривий Ріг, Україна). Вітаємо переможця! На нього чекає дуже хороший приз - Набір світних фарб Acmelight з 8 кольорів. Тепер будемо чекати фото цікавого застосування світної фарби від Дениса!

Новинка! Фарба для художників в маленького фасування!

Прохання художників не залишилися без уваги і компанія почала випуск наборів світних фарб AcmeLight Interior у фасуванні по 33 мл. Це дуже зручно, так як не всі художники пишуть полотна величезних розмірів.

Почався сезон фарбування гарбузів для Хеллоуїна

Уже зовсім скоро цікаве свято Хеллоуїн і ми щосили розсилаємо світну фарбу AcmeLight Flower. Сезонний попит в жовтні саме на цей вид фарби пов'язаний з тим, що вона ідеально забарвлює основний атрибут - гарбуз. Світний гарбуз без свічок ідеально підходить для святкування в приміщеннях, тому що безпечний. А вже як світить!

Як забезпечити безпечний рух на проїжджій частині

Дорога - це завжди джерело небезпеки, а проїжджа частина з виступаючими елементами - це небезпека в кубі, а в нічний час …

Світні зображення тепер і на лазерному принтері

Технологи Acmelight постійно працюють над удосконаленням продукції. Здавалося б, як можна зробити світний фотопапір ТМ Acmelight ще краще?

Люмінесцентні фарби для нічного клубу - молодь запалює!

Де люблять відпочивати молоді люди? Звичайно, в нічних клубах. А в яких клубах переважно? Так в тих, де круто, незвично і цікаво.

Безпечні велосипеди

Все більше городян пересідають на велосипеди. Цей вид транспорту завоював любов людей різного віку і професій. На велосипеді їздять на роботу, на відпочинок і навіть на побачення. Звичайно, і задоволення, і економія, і місто не забруднюється вихлопами, і підтримуєш фізичну форму. Загалом, все добре.

Світловідбиваючі нашивки і наліпки для школярів

Скоро 1 вересня і мільйони школярів повернуться після літніх канікул до школи, а деякі вперше почнуть ходити на навчання. Дорога до школи часто лежить через проїжджу частину і, щоб убезпечити свою дитину на дорогах, АкміЛайт пропонує купувати світловідбиваючі нашивки на одяг і світлоповертальні наліпки на ранці та портфелі.

У вересні фарба FES зі знижкою до 20%.

Період акції з 1 по 31 вересня

ДІЗНАЙТЕСЯ ПОДРОБИЦІ У МЕНЕДЖЕРІВ.