ТЕХНІКА НАНЕСЕННЯ СВІТЛОВІДБИВАЮЧОЇ ФАРБИ ACMELIGHT REFLEX METAL НА МЕТАЛЕВІ ПОВЕРХНІ

1. ПІДГОТОВКА ПОВЕРХНІ
Поверхня повинна бути чистою, сухою, вільною від слаботримающіхся частинок, пилу і старих покриттів. Поверхню слід знежирити розчинником № 646.

2. ҐРУНТУВАННЯ
Рекомендується використовувати акриловий, двокомпонентний ґрунт білого кольору. Готовий до застосування ґрунт залийте у бачок фарбопульту (параметри фарбопульту виставляти з урахуванням рекомендацій виробника ґрунтовки). Напилюте ґрунт на підготовлену поверхню виробу, щоб поверхня виробу стала білосніжною.

3. ПІДГОТОВКА ФАРБИ ACMELIGHT
Фарбу добре збовтати і перемішати за допомогою металевого предмету. Фарбу потрібно розбавити до робочої в'язкості розчинником для акрилових ЛФМ. У чисту суху ємність з герметичною кришкою залити фарбу, ввести необхідну кількість затверджувача (2:1). Перемішувати впродовж 1-2 хвилин до однорідного стану. На дні не повинно бути осаду.

4. ПІДГОТОВЧІ РОБОТИ
Металевий виріб з повністю висохлим ґрунтом закріпити, знерухомити. Готову суміш процідити через фільтр близько 190 мкрн і перелити у бачок фарбопульту. Розмір сопла фарбопульту - 1,4-1,5 мм. Можна використовувати як верхній, так і нижній бачок у фарбопульту. Залиту фарбу у фарбопульті використовувати впродовж 1-2 хвилин. Залишок злити у банку.

5. НАНЕСЕННЯ ФАРБИ ACMELIGHT
Наносити фарбу потрібно плавними рівномірними рухами мінімум у 2 шари. Міжшарова сушка - 10-15 хвилин. Фарбоопульт тримати перпендикулярно на відстані 15-20 см від оброблюваної поверхні до повного перекриття плівкою. Повне висихання - 24 год.

6. ГЛЯНСУВАННЯ
Для надання глянцю пофарбовану поверхню можна покрити двокомпонентним акриловим лаком. Для нанесення користуватися рекомендаціями виробника лаку. Не застосовувати препарат матовий лак, тому що він погіршує світловідбивання.

7. ЗАВЕРШАЛЬНИЙ ЕТАП
По закінченню робіт провести промивку фарбопульту.