ТЕХНІКА НАНЕСЕННЯ СВІТЛОВІДБИВНОЇ ФАРБИ ACMELIGHT REFLEX TEXTILE НА ТКАНИНУ

1. ПІДГОТОВКА ПОВЕРХНІ (ЗАГАЛЬНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ)
Очистити тканину від бруду, пилу і плям. Ношену річ перед фарбуванням необхідно випрати. Ґудзики, металеві гачки, застібки «блискавка» треба перед фарбуванням відпороти, а кишені ретельно оглянути, щоб там не залишилося монет, олівців та ін., Вивернути і прочистити щіткою.

2. ПІДГОТОВКА ФАРБИ ACMELIGHT
Фарбу добре перемішати за допомогою металевого предмету впродовж 2-5 хвилин до однорідного стану. На дні не повинно бути осаду.

3. МЕТОД НАНЕСЕННЯ
Наноситься шовкотрафаретним методом. Для нанесення необхідно використовувати сітку № 70. Фарба містить у собі хімічну речовину, яка проникає у структуру матеріалу, на якому проводиться друк. Фарба не піддається впливу кліматичних умов, тобто вона не вигорає, не розсихається, не розмивається водою.

4. НАНЕСЕННЯ ФАРБИ ACMELIGHT
Підготувати трафарет (на сітці) і при необхідності закріпити у верстаті. Сітку акуратно накласти на лицьову сторону тканини. Налити фарбу і продавити її через сітку за допомогою ракеля підвищеної жорсткості.

5. ЗАВЕРШАЛЬНИЙ ЕТАП
Швидка сушка інфрачервоною лампою, або спрямованим потоком теплого повітря (фен). Час сушіння 5-10 хв, t від 100 до 1400 C в залежності від типу тканини. Залишки фарби акуратно зняти з сітки. Проведіть промивку ракеля і трафарету (якщо він буде використовуватися повторно).