ТЕХНІКА НАНЕСЕННЯ САМОСВІТНОГО ЗАПОВНЮВАЧА ДЛЯ МІЖПЛИТОЧНИХ ШВІВ

1. РЕКОМЕНДАЦІЇ
Кахельну плитку без глазурі перед закладенням швів необхідно змочити водою. У разі затирання плитки з пористою поверхнею необхідно провести попередній тест на легкість очищення плитки. Ширина шва не повинна перевищувати 4 мм.

2. ПІДГОТОВКА ЗАПОВНЮВАЧА
Повільно висипати суху суміш, постійно перемішуючи, в чисту воду. Кількість води для приготування суміші приблизно 0,3л на 1кг сухої суміші. Масу залишити стояти на 10-15 хв, після чого ще раз перемішати. При цьому утвориться однорідна маса. Заповнювач готовий до застосування впродовж 2-х годин. У готову застиглу масу воду додавати не можна.

3. ЗАКЛАДЕННЯ ШВІВ
Заповнювач розтирається по поверхні гумовим шпателем під кутом і навскіс перехресними рухами. Швам дається час підсохнути, щоб заповнювач більше не прилипав до пальців (як правило, 15-30 хв., залежно від якості плитки, температури і вологості), після чого поверхня витирається вологою губкою. Не використовуйте занадто багато води, щоб шов залишався рівномірним.

4. ЗАВЕРШАЛЬНИЙ ЕТАП
Залишки заповнювача видалити з поверхні плитки за допомогою сухої чистої шмати. Протягом першої доби слід 1-2 рази змочити шви чистою водою. Поверхня зі світними швами готова. Робочі інструменти після виконання робіт промити водою.