ТЕХНІКА НАНЕСЕННЯ СВІТНОЇ ФАРБИ ACMELIGHT CONCRETE НА БЕТОННУ ПОВЕРХНЮ

1. ПІДГОТОВКА ПОВЕРХНІ
Поверхня повинна бути чистою, сухою, вільною від частинок, які слабо тримаються, пилу і старих покриттів. Жирні плями можна обробити уайт-спіритом або будь-яким розчинником.

2. ҐРУНТУВАННЯ
Грунтування проводити обов'язково! Для ґрунтування рекомендується використовувати будь-яку алкидну або поліуретанову ґрунтовку. Наносити ґрунтовку щіткою або методом розпилення.

3. ПІДГОТОВКА ФАРБИ ACMELIGHT
Фарбу добре збовтати і перемішати. Підняти з дна банки осад пігменту за допомогою металевого предмета. Можна додати до 10% розчинника (№ 646, 647). Перемішувати впродовж 1-2 хвилин до однорідного стану і рівномірного відтінку. На дні не повинно бути осаду.

4. ПІДГОТОВЧІ РОБОТИ
Бетонний виріб з витриманим шаром ґрунту закріпити (при необхідності) і знерухомити. Фарбу процідити і перелити в бачок фарбопульту з розрахунку, щоб використувати її за один раз. Залиту фарбу у фарбопульт використовувати протягом 2 хвилин. Залишок злити в банку. Можна використовувати як верхній, так і нижній бачок фарбопульту. Розмір сопла - 1,5-1,8 мм.

5. НАНЕСЕННЯ ФАРБИ ACMELIGHT
Наносити фарбу потрібно плавними рівномірними рухами спочатку мінімум в 2 шари: перший шар наноситься вздовж, а другий - поперек. Термін сушки між шарами - 20-25 хвилин. Фарбопульт тримати перпендикулярно на відстані 15-20 см від оброблюваної поверхні до повного перекриття плівкою (орієнтир - відтінок поверхні). Повне висихання - 24 год.

6. ГЛЯНСУВАННЯ
Для додання блиску пофарбовану поверхню можна покрити алкідним або поліуретановим прозорим лаком. Для нанесення користуватися рекомендаціями виробника лаку. Не використовувати матовий лак, оскільки він погіршує світіння.

7. ЗАВЕРШАЛЬНИЙ ЕТАП
Якщо залита фарба у фарбопульті використовується більше 2-х хв., необхідно знову збовтати фарбу в бачку фарбопульта. По закінченню робіт фарбопульт промити (розчинником № 646), щоб уникнути затвердіння фарби і забивання сопла. Через 2-3 години після нанесення провести тест на світіння.