ІНСТРУКЦІЯ З ПІДГОТОВКИ САМОСВІТНОГО ПОЛІМЕРУ ТА ЗАЛИТТЯ ЙОГО У ФОРМИ

1. ЗАГАЛЬНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ
Процес полімеризації відбувається впродовж 7-15 хвилин (залежно від розміру форми - дрібні швидше, більші - довше), тому необхідно заздалегідь підготувати весь інструмент, пристосування і форми. Тобто всі підготовчі роботи повинні бути проведені до підготовки полімеру.

2. ПІДГОТОВКА ФОРМИ ДЛЯ ЗАЛИТТЯ
Для залиття полімеру можна використовувати будь-які форми, але найкраще підійдуть силіконові форми. Завдяки відмінній плинності світного полімеру відливати можна складні, дрібні деталі і рельєфи. Підготувати форму для відливання полімеру - очистити, змастити тонким шаром вазеліну для полегшення вилучення з форми.

3. ПІДГОТОВКА ПОЛІМЕРУ
Ретельно розмішати полімер у пластиковій ємності для рівномірного розподілу всіх складових складу. Ввести необхідну кількість затверджувача в пропорції 100: 2 (на 1 кг полімеру - 20-25 мл затверджувача), добре розмішати.

4. ЗАЛИТТЯ ПОЛІМЕРУ У ФОРМИ
Швидко (впродовж 7-15 хвилин) розлити готовий полімер у форми. Якщо затягнути процес розливання, то почнеться полімеризація складу, що не дасть можливості заповнити складні і дрібні деталі форми.

5. ЗАВЕРШУЮЧИЙ ЕТАП
Залишити залиті полімером форми на 10-14 годин для повної полімеризації. По закінченні вийняти готові світні вироби з форми. Вироби готові.