ТЕХНІКА НАНЕСЕННЯ СВІТНОЇ ФАРБИ ACMELIGHT ROAD ДЛЯ ДОРОЖНЬОЇ РОЗМІТКИ

1. ПІДГОТОВКА ПОВЕРХНІ
Поверхню (для розмітки проїзної частини автомобільних доріг, аеродромів та інших асфальто-бітумних або бетонних покриттів) максимально очистити від пилу, жиру, технічних мастил та інших забруднень. Поверхня перед нанесенням повинна бути сухою. Роботи проводити при температурі від 5 до 35° С і відносній вологості повітря не більше 80%.

2. МЕТОДИ НАНЕСЕННЯ
Фарбу можна наносити методом пневматичного розпилення, щіткою або спеціальним механізованим способом.

3. ПІДГОТОВКА ФАРБИ ACMELIGHT
Фарба являє собою суспензію люмінофорних пігментів і наповнювачів в розчині акрилової смоли з додаванням розчинника і функціональних добавок. При нанесенні фарби методом пневматичного розпилення її розбавляють до робочої в'язкості розчинником 646 не більше 20% від загальної маси.

4. НАНЕСЕННЯ ФАРБИ ACMELIGHT
Допускається нанесення фарби в 1 повний шар. Розмір сопла фарбопульта - 1,8-2,5 мм. Час висихання при температурі 18-22 ° С до ступеня 3 (мокра плівка товщиною 100-150 мкм) не більше 10 хв.

5. ВЛАСТИВОСТІ
Фарба утворює стійке до стирання, води і соляних розчинів покриття, що світиться в темряві. Зовнішній вигляд плівки фарби - шорстка, однорідна, матова поверхня. Стійкість покриття до статичного впливу 3% -го розчину NaCl при температурі 18-22° С, не менше 72 г. Щільність при температурі 18-22° С, не менше 1,49 г/см3. Коефіцієнт зносостійкості - 0,62. Час світіння: 6-8 годин.