ТЕХНІКА НАНЕСЕННЯ СВІТНОЇ ФАРБИ Acmelight Fluorescent paint for Flower НА КВІТИ

1. ПІДГОТОВКА КВІТКИ
Встановіть стебло живої квітки в м'які затиски обертового штативу або тримаєте в руці за стебло, ближче до бутона; бутони руками не чіпати. Квітка має бути чистою і сухою. Наносити фарбу на невелику кількість квітів можна вручну за допомогою художнього пензлика, великі партії обробляються за допомогою фарбопульта (аерографа).

2. ВИМОГИ ДО ФАРБОПУЛЬТУ
Фарбопультт (аерограф): тиск на виході редуктора має бути виставлено 3-4 одиниці для фарбопульта і 2,5 одиниці для аерографа; діаметр сопла фарбопульта - 1,4 мм (аерографа - 0,8 мм); верхня подача (бачок зверху); гвинт голки до кінця, наскільки дозволяє «сухарик»; з дна барильця прибрати фільтр; фарбопульт завжди у вертикальному положенні.

3. ПІДГОТОВКА ФАРБИ ACMELIGHT
Фарбу добре збовтати і перемішати. Підняти з дна банки світні частинки за допомогою металевого предмета. Перемішувати протягом 1-2 хвилин до однорідного стану і рівномірного відтінку, використовуючи при цьому дриль з міксером для лакофарбових виробів. На дні не повинно бути осаду. Готову фарбу перелити в бочок фарбопульта (аерографа).

4. НАНЕСЕННЯ ФАРБИ ФАРБОПУЛЬТОМ
Повільно обертаючи стебло квітки, напилюємо фарбу на тильну частину бутона, потім на бічну частину, наприкінці на передню частину (з боку тичинок і маточки). Оброблену квітку акуратно встановіть в ємність з водою. Для запобігання злипання бутон квітки не повинен торкатися бутонів інших оброблених квіток протягом 1-2 годин.

5. НАНЕСЕННЯ ФАРБИ ПЕНЗЛИКОМ
Взяти жорсткий художній (для малювання) пензлик. Вмочивши у фарбу, проводити пальцем по щетині, тим самим, розбризкуючи її на поверхню квітки. Витрата фарби значно зменшується, але в темний час доби більш видна зернистість, ніж при методі напилення.

6. ЗАВЕРШАЛЬНИЙ ЕТАП
Якщо залита фарба у фарбопульті використовується більше 2-х хв., необхідно добре перемішати фарбу в бачку фарбопульта (закрити сопло фарбопульта на 1 сек., натиснути на «пуск» - фарба в бачку завирує). Після закінчення робіт фарбу перелити в ємність, фарбопульт промити водою. Через 2-3 години після нанесення провести тест на світіння.

7. ДОДАТКОВА ІНФОРМАЦІЯ
Для демонстрації ефекту світіння в світлий час доби, можна використовувати ультрафіолетову лампу. Також від цієї лампи фарба заряджається в 15 разів швидше, ніж від сонячних променів.

Поставити питання консультанту
×
Вкажіть Ваше імʼя!

Вкажіть Ваш E-mail!

Вкажіть Ваше питання!

Натискаючи кнопку "Надіслати" я погоджуюся на отримання інформаційних та рекламних матеріалів AcmeLight TM
Invalid Input