Застосування

Чому пофарбовані світною фарбою поверхні світяться в темряві? Як відбувається заряд світлової енергії? Чому таких циклів «зарядки - світіння» може бути безліч? Такі питання хвилюють всіх, хто вперше зіткнувся з таким дивним матеріалом як фарба, що світиться Acmelight.

Відпочинок у літньому кафе - це щось середнє між відпочинком у звичайному кафе і відпочинком на природі. Тому власники літніх майданчиків шукають креативні ідеї облаштування та оформлення своїх закладів для залучення різних типів відвідувачів. Комусь до душі старий дворик, комусь морська шхуна, хтось любить відпочивати в саду, а когось приваблює космічна тема. Всі ми різні, але об'єднує нас спільна любов до загадкового світіння в темряві.

Світні білборди — як зробити рекламу ефективною?

Що таке білборд? В першу чергу - це спосіб донести до потенційних клієнтів інформацію про послуги або продукти за допомогою привабливої реклами на дошці оголошень. А що приваблює увагу найбільше? Звичайно, яскраві кольори і світло. Саме тому, сьогодні багато хто використовує світний білборд, реклама на якому виглядає заманливо і незвично за рахунок м'якого природного світіння, що виходить від малюнка і тексту з настанням темряви. Такий білборд обов'язково зверне на себе увагу незвичайністю і оригінальністю. Що потрібно для того, щоб зробити такий білборд самостійно? Ніяких чудес і супердорогих коштів - світна фарба AcmeLight Oracal для шовкотрафаретного друку на твердій поверхні або світна плівка оракал Acmelight™ для білборда на основі люмінофора - ось головний секрет ефективної зовнішньої реклами.

Модним і стильним хоче бути кожен. Тому індустрія моди прагне задовольнити потреби людей різних країн, віків і соціальних станів. Щороку на світових подіумах представляються самі різні колекції, які служать орієнтиром при виробництві одягу, взуття, різних аксесуарів.

Життя сучасної людини неможливе без головних помічників: пожежних служб, служб поліції, швидкої допомоги та газової служби. Це, що стосується звичайного повсякденного життя. Але насправді служб екстреної допомоги набагато більше: це ще й аварійні служби міста, і поліція, і ДПС, і служби МНС.

При опитуванні на одному з сайтів, присвячених дизайну, на тему: «Чи хочете Ви жити в квартирі з оригінальним дизайном?» 16% респондентів відповіли, що вже живуть в такому, 37% - хочуть цим зайнятися, 37% хочуть, але не можуть визначитися з ідеєю. Тим, хто планує зробити оригінальний дизайн своєї квартири або будинку, буде цікава ця стаття.

Світні диски на авто - додатковий дохід для автосервісу і мобільного шиномонтажу

Кому потрібен мобільний шиномонтаж

При чому тут компанія АкміЛайт? Зараз дізнаєтеся.

Не так давно в компанії Acmelight з'явився новий продукт – AcmeLight Forming Polimer - світний полімер для виготовлення об'ємних фігур. Що це таке і що з нього можна робити, в яких областях можна знайти йому застосування? Виявляється, навіть у дуже багатьох.

З кожним роком в містах зростає кількість транспортних засобів. Тому будівництво та облаштування парковок збільшується пропорційно. Як зробити так, щоб парковка була завантажена постійно? Як знизити витрати на обслуговування?

Хочу зоряне небо

Кепська штука Інтернет! Стільки нового кожен день, хоч замок навішуй на комп'ютер від своїх домочадців. Не встигли зробити ремонт, як з'явилися нові ідеї. З Інтернету, звичайно ж!

Реклама на цій машині залучила 1 млн. покупців

Уявіть, що назву Вашого продукту потенційний покупець бачить цілодобово...

Багато фірм приділяють велику увагу оформленню своїх офісів, проводять масштабні і дорогі рекламні компанії в інтернеті і на радіо, але абсолютно ігнорують таку з їх точки зору дрібницю, як оформлення транспорту.

Спробуйте вгадати з трьох разів. Вгадали? Ну, звичайно - це світні продукти Acmelight™! Без них найкраще свято року не буде таким яскравим і загадковим і, в той же час, безпечним.

Аеропорт являє собою елемент транспортної системи, основним завданням якого є прийом і відправка пасажирів, багажу, поштових та комерційних вантажів. Аеропорт здійснює обслуговування повітряних лайнерів і забезпечує безпеку їх польотів.

Маленьке світне диво

Ці невеликі «камені», що світяться в темряві, насправді зроблені компанією Acmelight із пластику, при виробництві якого доданий люмінофорний пігмент. Спеціальна технологія нанесення на поверхню каменів акрилового шару робить їх дуже стійкими до будь-якого впливу зовнішнього середовища. Світні камені Acmelight™ можна використовувати як для оздоблення в середині приміщень, так і ззовні. Декоративне каміння навіть під водою не втрачає своїх властивостей, що обумовлює широкий спектр застосування.

Сучасна парковка – це світна парковка

Проблема паркування у великих містах і обласних центрах чи не найгостріша. Адже автомобіль вже давно не розкіш, а засіб пересування, але землі, яку можна віддати під влаштування парковки більше не стає.

День всіх закоханих - найромантичніше свято в році. Цей день просякнутий ароматом весни, що наближається.

Морський порт, як транспортний вузол і місце безпечної стоянки суден, працює 24 години на добу. Тому, доцільність заміни звичайного фарбування поверхонь на фарбування світною у темряві фарбою обладнання, огорож, розмітки і т.д. не викликає вже ні в кого сумнівів. Так зручніше в експлуатації, так безпечніше в обслуговуванні. Це стверджують фахівці, які вже не перший рік використовують світне обладнання.

В цьому кафе завжди є відвідувачі

Тепла пора року - хлібна пора для власників розважальних закладів під відкритим небом. З травня по вересень танцювальні майданчики Open air, ресторанчики і літні кафе працюватимуть від заходу до світанку, приносячи задоволення відвідувачам, а господареві прибуток.

Ідея для сезонного бізнесу

Кожен підприємець хотів би знайти унікальну ідею, яка була б цікавою та користувалася попитом, і приносила б стабільний прибуток. Але іноді ідеї просто порхають у повітрі, а ми їх не помічаємо. Одна з таких ідей - створення прикрас для свята, які світяться у темряві.

Де ростуть світні у темряві квіти

Навряд чи яка-небудь інша сфера так креативна, як флористика. Можливо, кулінарія така ж творча. Втім, джерело натхнення і в тому, і в іншому випадку одне - чудові творіння самої Природи. Невичерпна у неї фантазія, просто диву даєшся, до чого різноманітний світ рослин - чого тільки ні росте в садах і на квітниках. Хіба тільки світних квіт не знайти ні в полях, ні в оранжереях.

Пересування річкових суден по річках, каналах і водосховищах не менш небезпечне в порівнянні з рухом автотранспорту на жвавих трасах міст.

У чому відмінність сучасних художників від тих, хто творили свої твори в минулих століттях? У тому, що їм з кожним днем все складніше дивувати розбещену досягненнями цивілізації людину. Тому, для художника важливо знайти не тільки свою техніку виконання, а й свої фарби для картин. І, якщо це відбувається, то талант творить чудеса. Так і сталося з відомою в Узбекистані художницею Vic KI, яка вибрала техніку нанесення фарб за допомогою аерографа і світні і флуоресцентні фарби ТМ Acmelight.

А Ви замислювалися про те, чому ми так любимо Різдво і Новий рік? Причому люблять ці свята люди різного віку і національностей. Святкують по-різному, але люблять всі. Секрет простий - всі ми чекаємо дива, чародійства і з надією і завмиранням у серці загадуємо найзаповітніші бажання під ошатною ялинкою опівночі.

Як зробити гарне гарнішим

Пригадується, раніше дуже популярно було увічнювати дарчі написи за допомогою гравіювання. Годинники, сувеніри, статуетки родом з 50-х років минулого століття, словом, практично всі «солідні» подарунки несли на собі позолочений химерний напис.

Проблема безпеки руху залізничного транспорту з кожним роком стає все гостріше і тому будь-які способи і методи вирішення цієї проблеми становлять інтерес для фахівців, що займаються цими питаннями.

Енергоефективність - тема № 1 у всьому світі. Ми дивуємося, як застосування досить простих технологій дозволяє досягти значної економії енергоресурсів, не знижуючи якість життя людей. Однією з таких технологій є технологія фарбування зовнішніх стін, вікон і дахів світловідбиваючої фарбою для зниження температури повітря в приміщенні.

Заробіток на улюбленій справі

Фотографія - це захоплення для душі, на якому можна непогано заробити, знімаючи дні народження, корпоративи, весілля, випускні бали та інші заходи. Правда, з кожним днем на цьому ринку зростає конкуренція.

Бути стильним легко з АкміЛайт!

Бути стильним виходить далеко не у всіх. Комусь не вистачає знань, у когось відсутній смак, а когось підводить чуття. Але є один перевірений спосіб зробити свій одяг, зокрема футболки, стильним. Цей спосіб полягає в нанесенні на них зображень, що світяться в темряві, зроблених за допомогою світних продуктів Acmelight™.

З кожним роком зростає кількість великих бізнес центрів. Візьмемо, наприклад, офісну будівлю, розташовану у 15 поверховому будинку площею 30 000 кв. м з багаторівневою стоянкою.

Ви плануєте зробити басейн перед будинком або на базі відпочинку, а можливо у своїй лазні? Шукайте незвичайні рішення для оздоблення? Тоді ви неодмінно повинні розглянути варіант використання світного заповнювача швів.

Дачний дизайн

Дачний сезон у розпалі і власники земельних ділянок змагаються в оригінальності ідей для ландшафтного дизайну. Але, чим здивувати сусідів, якщо вони теж мають і газон, і клумби, і декоративний ставок і альтанку? На допомогу можуть прийти світні фарби виробництва компанії АкміЛайт. Абсолютно безпечні для людей, рослин і садової живності, вони накопичують світло протягом дня, а вночі поступово його віддають.

В яких випадках роблять світні нігті

Гарні руки - це обов'язково доглянуті нігті. Світний лак для нігтів - це не тільки можливість створити унікальний образ на дискотеці або в нічному клубі, але ще й профілактика захворювань нігтів і догляд за ними.

Як швидко вибратися з метро в разі надзвичайної ситуації? Що допоможе зробити це оперативно і без зайвої паніки?

Такого в будівництві Ви ще не бачили

Сьогодні мало чим можна здивувати розпещених новинками дизайну сучасних людей. Саме тому, подвійно приємно спостерігати за ефектом, який призводять світні поверхні на, здавалося б, спокушених дизайнерів і оформлювачів, не кажучи вже про клієнтів.

Правда про магніти

Вперше ідея тримати папери за допомогою магніту була офіційно запатентована в 1956 році. А ідея вішати магніти на холодильник народилася в далекому 1971 році. Спочатку переслідувалися чисто практичні цілі, такі як: замаскувати дефект на поверхні, прикріпити записку членам родини і вже пізніше почали прикрашати холодильник, створюючи індивідуальний дизайн кухні. Мода на такі прикраси в країни СНД прийшла з європейських країн і міцно влаштувалася в нашому повсякденному житті. Круглі, квадратні, у вигляді фігурок казкових персонажів і навіть у вигляді бутербродів - на будь-який смак і гаманець.

Як привернути до себе увагу

Літо - час канікул, відпусток і, звичайно ж, численних вечірок. Якщо ви молоді, то хоча б раз за сезон відвідайте нічний клуб або влаштуєте вечірку з друзями. Хочеться відірватися так, щоб потім було що згадати.

Скільки разів слухаючи зведення новин ми дивуємося кількістю постраждалих під час землетрусів та інших стихійних лих.

Все почалося з листа «Вітаю! У мене невеликий будівельний магазин. Скоро мені потрібно буде поставити рекламну вивіску свого магазину вздовж дороги. Проблема в тому що там немає освітлення. Я на вашому сайті acmelight.com.ua побачив, що можна рекламу зробити світною. Як це здійснити за допомогою Ваших продуктів?»

Такі дивовижні сувеніри

Творці сувенірів постійно шукають нові ідеї, намагаються зацікавити, залучити і навіть здивувати покупців. Як це зробити, наприклад, в курортному місті, коли потрібно багато однакових і недорогих сувенірів? Коли покупець хоче купити місцеву черепашку і одночасно не таку як у всіх? Є простий і оригінальний вихід - використовувати світні фарби компанії АкміЛайт. Два три помахи пензля - і сувенір заграв яскравими фарбами вдень і ніжним, місячним світлом вночі.

Образ найкрутішого dj

Ми вже торкнулися теми "як стати «крутіше» в нічному клубі" у статті про світний одяг. Оскільки літо триває, а з ним і бурхливе нічне життя: попереду ще багато приголомшливих опен-ейрів і незабутніх вечірок.

Світна фарба Acmelight™ має два основних призначення - декоративне і для систем безпеки і тому з успіхом може бути використана для фарбування морських і річкових плавзасобів, а також відповідного обладнання і пристосувань. Це може бути яхта, катер, човен, теплохід, буксир, суховантаж, танкер, рибальське судно, судна спеціального призначення, баржі, плавкрани, пороми і понтони.

Як зробити наші дороги красивими, надійними, сучасними і при цьому ще й заощадити бюджет? Думаєте, що це питання без відповіді? Помиляєтеся! Відповідь знайшли технологи Фабрики з виробництва світних матеріалів. Це використання світного кварцового піску Acmelight Quartz Sand для розмітки на дорожньому покритті з асфальту. Але про все по порядку.

Новий рік, це час чарівних казок, загадування та здійснення бажань

В каміні затишно потріскують поліна, журнальний столик прикрашений плетеною серветкою і стоїть свічник. І ось в центрі кімнати господиня різдва і новорічних свят - красуня ялинка. У шафі на верхній полиці ми зберігаємо коробку з новорічними іграшками, які дуже дорогі нашій пам'яті. Деякі вже навіть зносилися, втратили свій лоск. Наша компанія пропонує вам провести реставрацію новорічних іграшок за допомогою нашої продукції.

П’ять секретів шкільного рюкзака

Скоро 1 вересня і всі, в кого в родині є школярі, зайняті їх зборами до школи: форма, взуття, портфель або рюкзак, шкільне приладдя та ще маса необхідних речей. Причому, незважаючи на те, що магазини повні найрізноманітніших товарів для школярів, і дітям і батькам хочеться, щоб їхні речі були не такими, як у всіх, чимось виділялися із загальної маси. Як це зробити? Компанія АкміЛайт пропонує приклеїти на шкільний рюкзак світну в темряві наліпку. Що це дає:

Табличка, яка може врятувати життя

Будь-яке громадське місце має потребу у величезній кількості супровідної інформації. Вивіски, таблички, стенди та вказівники настільки звичні, що часто на них не звертають уваги. Але серед них чимало таких, від яких залежить безпека відвідувачів. Особливо ця проблема актуальна для концертних залів, кінотеатрів, спортивних комплексів, нічних клубів та інших центрів масового скупчення людей.

Історія прапорів налічує більше 300 років. Прапор здавна вважається не тільки національною ознакою, а й гордістю країни.

Скажи, які в тебе номера авто і я скажу хто ти

Автомобіль - це завжди предмет гордості його власника і, якщо пощастить, предмет заздрості оточуючих. Багато чого про господаря автомобіля можуть розповісти його номера. Хтось є щасливим володарем унікального набору цифр, хтось придумує цікаве ім'я. Кожен водій готовий зробити все, щоб його авто було найкращим, найкрасивішим і неповторним. Тут на допомогу водіям приходить тюнінг автомобілів. Чого тільки не вигадують майстра автотюнінга! А компанія АкміЛайт пропонує зробити світні номера, світні диски і малюнки!

Світною фарбою можна фарбувати все

Незважаючи на те, що зараз практично все можна купити в магазинах, люди як і раніше багато роблять своїми руками або замовляють за спеціальним проектом. По-перше, так вони реалізують потяг до творчості, по-друге, створюють такі речі, яких ні в кого більше немає.

Декоративну штукатурку, як оздоблювальний матеріал, почали використовувати ще в стародавньому Римі. Але світну декоративну штукатурку вперше запропонувала компанія Acmelight. Особливість венеціанської штукатурки Acmelight™ - в її здатності світитися в темряві.

Виробництво і продаж малих архітектурних форм (далі МАФ): фонтани, вазони, лавки, ліхтарі садові, садові скульптури, садово-паркові архітектурні елементи - досить прибутковий бізнес.

Колись у наших предків було все дерев'яне: і будинки, і меблі, і посуд. І ось через багато століть мода і бажання жити в оточенні дерев'яних речей повернулася. Як прикрасити вироби з дерева, зробити їх більш функціональними і естетичними?

А я шию незвичайні кімнатні капці

Бізнесмен, це людина, яка завжди перебуває в пошуку - нових товарів, ідей тощо. Одна з найцікавіших ідей поточного року - використання у виробництві одягу і взуття люмінесцентних фарб Acmelight™. За їхньої допомогою можна перетворювати у щось ексклюзивне навіть самі банальні речі. Візьмемо, наприклад, кімнатні капці - здається, що тут вже все придумано до нас.

Все частіше дизайнери отримують замовлення на оформлення інтер'єрів з використанням декоративних елементів і предметів старовини. І це не дивно. Доторкнувшись до минулого, гостріше і цікавіше сприймаєш сьогодення. Але не завжди є можливість придбати старовинні артефакти і не скрізь їх можна залишати у відкритому доступі. І тут на допомогу приходить унікальний матеріал - кракелюр.

Фотографи та поліграфісти можуть заробляти більше

Чи існує бізнес-ідея, яка вимагає мінімуму вкладень і при цьому окупається в десятки разів? Хоча в це важко повірити, але, тим не менш, це реальність.

Кожна епоха народжує талановитих художників, з'являються нові напрямки у творчості. Не стало винятком і наше століття - час нових технологій, ефірного спілкування і відходу від стереотипів. Люди щодня хочуть дізнаватися щось нове, жадають сильних емоцій і вражень. І не дивно, що в такий час з'являються незвичайні, можна сказати інноваційні матеріали, здатні вразити уяву і у той же час здивувати своєю простотою.

Чим більше досягнень науки і техніки пропонує людство, тим більше бажання у людей бути ближче до природи. І в галасливому мегаполісі з'являються екзотичні сади біля офісів, городи на даху багатоповерхівок, ставки і водоспади на присадибній ділянці. Там можна відпочити душею, там хочеться побути на самоті і з сім'єю, там знову відчуваєш себе безтурботно як в дитинстві. Секрет такого магічного впливу в особливій енергетиці таких природних куточків. Ландшафтні дизайнери навчилися віртуозно поєднувати в своїх композиціях природні матеріали і матеріали, які нам запропонував технічний прогрес.

Одне з основних завдань дизайну житлових, громадських і промислових приміщень - це оптимальне поєднання краси і практичності. Коли йдеться про підлоги - це питання двічі актуальне. Основне навантаження в приміщеннях полягає на підлоги - значить вони повинні бути міцними. Гарна підлога здатна моментально прикрасити приміщення.

Навіщо потрібні таблички на домах

Таблички на будинках з назвою вулиці і номера будинку грають досить важливу роль в нашому житті. Здавалося б, що таке табличка або покажчик на житловому будинку? Насправді, часом від наявності таких покажчиків може залежати навіть людське життя. Не вірите? Добре, припустимо тоді (не дай Бог, звичайно), що хтось із мешканців будинку, на якому немає покажчика з назвою вулиці і його номером, потребує швидкої медичної допомоги. Скільки часу може піти у карети Швидкої допомоги на пошуки потрібного будинку без покажчика і особливо вночі? Добре, якщо місто невелике, а якщо йдеться про мегаполіс? Робіть висновки. Інший варіант - покажчик на житловому будинку присутній, все як годиться, але який сенс від нього з настанням темряви? Не всі ж при собі мають ліхтарик, чи не так?

Пластик сам по собі зручний, красивий і практичний матеріал. Але можна його зробити ще красивішим і функціональнішим за допомогою світної фарби Acmelight™. Палітра яскравих кольорів світних фарб дозволяє насолоджуватися кольором вдень і світінням вночі. Отже, розглянемо варіанти використання унікального світного продукту Фабрики з виробництва матеріалів, що світяться Acmelight - світної фарби для пластикових поверхонь - AcmeLight Plastic.