Вітаємо Вас у сяючому і барвистому світі AcmeLight™

Компанія «Acmelight ™» розробляє і виробляє лакофарбову продукцію, що світиться в темряві, для всіх сфер будівництва та ремонту, дизайну та реклами, систем безпеки та евакуації людей. Фарба, що світиться від компанії Acmelight™ - це революційна технологія, яка працює на основі дії люмінесцентного пігменту, здатного перетворювати поглинаючу ним енергію в світіння в темряві.

Під маркою Acmelight™ представлений широкий асортимент високоякісної фарби що світиться в темряві. При виготовленні продукції ми використовуємо сучасне обладнання та новітню технологію розроблену нашими технологами. Вся продукція AcmeLight™ має гігієнічні висновки Росспоживнагляду Росії, МОЗ України та європейський сертифікат якості.

Компанія Acmelight™ пропонує свіжу ідею для бізнесу - фарби що світяться. Що це таке? Це спеціальний склад, при нанесенні якого на поверхню об'єкт впродовж дня набирає світло, а в темряві його віддає, іншими словами після фарбування нашою фарбою предмет, світитиметься сам по собі. Не за горами майбутнє, коли замість нічних електричних ліхтарів, наш шлях висвітлюватимуть будівлі і тротуари, пофарбовані люмінесцентними фарбами!

Чому з Acmelight співпрацюють представники більше 25 країн світу

Компанія пропонує інноваційний продукт, під назвою фарба, що світиться або самосвітна фарба. Люмінесцентна фарба дає можливість звичайним речам зажити новим життям! Флуоресцентна фарба залишає незабутні враження!

Світна в темряві фарба вже набрала популярність в найрізноманітніших сферах - виробництво, реклама, будівництво, дизайн, мода.

На базі нашого продукту розроблено понад 70 ідей для бізнесу. Сприяє тому широка номенклатура світної продукції і палітра фарб, яка дозволить вибрати потрібний колір світіння в темряві.

Компанія розробила і впровадила вигідні умови для відкриття світного бізнесу і хорошого заробітку на світних продуктах

Як застосовувати продукцію AcmeLight?

 • Фотолюмінесцентний папір - затребуваний бізнес з мінімальними вкладеннями

  Чи існує бізнес-ідея, яка вимагає мінімуму вкладень і при цьому окупається в десятки разів? Хоча в це важко повірити, але, тим не менш, це реальність.

 • Світна парковка приверне нових клієнтів

  З кожним роком в містах зростає кількість транспортних засобів. Тому будівництво та облаштування парковок збільшується пропорційно. Як зробити так, щоб парковка була завантажена постійно? Як знизити витрати на обслуговування?

 • Система безпеки у офісних центрах

  З кожним роком зростає кількість великих бізнес центрів. Візьмемо, наприклад, офісну будівлю, розташовану у 15 поверховому будинку площею 30 000 кв. м з багаторівневою стоянкою.

 • Світна венеціанська штукатурка - розкіш для обраних

  Декоративну штукатурку, як оздоблювальний матеріал, почали використовувати ще в стародавньому Римі. Але світну декоративну штукатурку вперше запропонувала компанія Acmelight. Особливість венеціанської штукатурки Acmelight™ - в її здатності світитися в темряві.

 • Світні ідеї для літнього кафе

  Відпочинок у літньому кафе - це щось середнє між відпочинком у звичайному кафе і відпочинком на природі. Тому власники літніх майданчиків шукають креативні ідеї облаштування та оформлення своїх закладів для залучення різних типів відвідувачів.

 • Дивовижний кракелюр або чому старовинні предмети так цінуються?

  Все частіше дизайнери отримують замовлення на оформлення інтер'єрів з використанням декоративних елементів і предметів старовини. І це не дивно. Доторкнувшись до минулого, гостріше і цікавіше сприймаєш сьогодення. Але не завжди є можливість придбати старовинні артефакти і не скрізь їх можна залишати у відкритому доступі. І тут на допомогу приходить унікальний матеріал - кракелюр.

 • Світна фарба в інтер’єрі літнього кафе

  Тепла пора року - хлібна пора для власників розважальних закладів під відкритим небом. З травня по вересень танцювальні майданчики Open air, ресторанчики і літні кафе працюватимуть від заходу до світанку, приносячи задоволення відвідувачам, а господареві прибуток.

 • Світна реклама

  Що таке білборд? В першу чергу - це спосіб донести до потенційних клієнтів інформацію про послуги або продукти за допомогою привабливої реклами на дошці оголошень. А що приваблює увагу найбільше? Звичайно, яскраві кольори і світло.

 • Світні диски, додатковий прибуток для мобільного шиномонтажу

  Багато водіїв стикалися з вельми складною ситуацією - де-небудь в дорозі було пошкоджено колесо, а запасного, як і навичок його установки немає. Автосервісу поблизу теж.

 • Світні номера

  Автомобіль - це завжди предмет гордості його власника і, якщо пощастить, предмет заздрості оточуючих. Багато чого про господаря автомобіля можуть розповісти його номера. Хтось є щасливим володарем унікального набору цифр, хтось придумує цікаве ім'я. Кожен водій готовий зробити все, щоб його авто було найкращим, найкрасивішим і неповторним. Тут на допомогу водіям приходить тюнінг автомобілів.

 • Світний магніт на холодильник

  Вперше ідея тримати папери за допомогою магніту була офіційно запатентована в 1956 році. А ідея вішати магніти на холодильник народилася в далекому 1971 році. Спочатку переслідувалися чисто практичні цілі, такі як: замаскувати дефект на поверхні, прикріпити записку членам родини і вже пізніше почали прикрашати холодильник, створюючи індивідуальний дизайн кухні.

 • Світна фуга для швів Acmelight Grout. Оздоблюємо басейн.

  Ви плануєте зробити басейн перед будинком або на базі відпочинку, а можливо у своїй лазні? Шукайте незвичайні рішення для оздоблення? Тоді ви неодмінно повинні розглянути варіант використання світного заповнювача швів.