Ви б бачили подив і радість моєї дитини, коли я подарував їй набір світних фарб і вимкнув світло! Ми всією сім'єю майже годину фантазували на тему що будемо фарбувати! Ми в захваті!
Сергій, Кременчук

Добридень! Велике спасибі за таку продукцію і ідеї! Як добре, що є компанії, які навіть в такий непростий час, думають про красу. Замовив зразки і тепер чекаю з нетерпінням. Хочу вже почати працювати !!!
Сергій, Рязань

Привіт і процвітайте! Мене щиро порадувала Ваша продукція. Відчуття щастя.
м. Гагарин, Єлена

Вітаю! У мене будівельний бутік (продаж будівельних матеріалів) і я купив для проби 5 літрів фарб, що світяться. Продав швидко. Тепер шкодую, що відразу не закупив більше, що ні день весь час запитують у великих кількостях. Продукт класний! Щиро бажаємо вам подальшого розвитку. Краса врятує світ!
Рустам, Казахстан.

Чудова компанія!!! Дуже подобається продукція !
Жора, Полтава

Вітаю весь колектив AcmeLight з Новим роком та Різдвом! Нехай 2016 принесе побільше позитиву і змусить повірити в чудеса, а всі труднощі залишаться в році, що минає! Успіху і успіху в справах!
З найкращими побажаннями, Дмитро! З повагою, компанія АcmeLight Миколаїв! м. Миколаїв

Прийміть щирі вітання з наступаючим Новим роком! Нехай кожний день на календарі Вашого життя відзначається черговим досягненням, добрим вчинком, словами подяки на Вашу адресу і виконанням як мінімум одного бажання!
З повагою, Директор Дизайн-Студії VITRUM Кожемяченко Євген м. Ставрополь

Вітаю! З наступаючим Новим роком, здоров'я процвітання в бізнесі і всіх земних благ!
Кайрат, Шимкент, Казахстан

Шановні партнери! Вітаємо вас зі святом! Нехай успіх супроводжує всі починання, а задоволення від роботи не знає меж! Бажаємо всіх благ і подальшого розвитку, а так само досягнення високого рівня досконалості в 2016 році! Нехай всі проекти і справи завжди йдуть, як треба.
Будьте здоровими, удачі і любові в Новому Році! Дизайн студія "interior", м. Андижан

Добрий день! Зацікавлена в дилерстві. Дуже своєчасна продукція. Особливо зараз актуальними є вулична розмітка, внутрішні і зовнішні покажчики, таблички і т.і. За світною продукцією бачу майбутнє. Успіху вашій компанії у наступному році!
Ірина, Київська область.

Вітаю. Друзі, ваші ідеї вражають!!!
Арзу, Баку.

Чудова ідея та реалізація. Шукав фарбу для дисків та випадково натрапив на світну фарбу. Після довгих роздумів вирішив спробувати. Тепер чекаю зиму, щоб на вулиці раніше темніло. Поки що в Києві можна оцінити диски тільки на паркінгу.
Сергій, Київ.

Добрий день! Я переглядати ваш прекрасний онлайн введення і зрозумів, що ви хороша компанія володіє лідируючі позиції в цій області. Цікаві продукти і застосування.
Манджу, Індія.

Мені цікава ваша продукція навіть вивчивши поверхнево бачу перспективу.
Камчатський край, Етібар

Добрий день. Я ознайомився з інформацією про Вашу продукцію. Вона мені дуже сподобалася і зацікавила, як ідея нового, прибуткового бізнесу. Все дуже незвично.
Олександр, Чернігів.

Чудова компанія !!! Дуже подобається продукція !
Жора, Вільнюс

Доброго дня! Я хотіла б докладніше дізнатися про франшизу вашої компанії. Мене дуже захоплює дана продукція. У моєму місті і найближчих регіонах такого точно немає. Спочатку я хотіла просто купити фарб і зайнятися фарбуванням дисків та іншими дрібницями, але коли побачила пропозицію про франшизу і те, які масштаби охоплюють світні фарби в ринку, то вирішила не втрачати час.
Світлана, Челябинська область.

Хочу побудувати свій бізнес з компанією Acmelight! Ідея запалила і надихнула! Зразки сподобалися і я готовий підкорювати своє місто.
Міхаїл, Вінниця.

Привіт - я універсальний майстер. і по будинку і по автомобіля. мені подарували ACMELIGHT METAL рік тому - я вчора використав його на диску автомобіля мерседес-всім сподобався .Теперь я маю намір перетворить етого в бізнес.
Ільхам, Баку.

Добрго дня! Багато років займалися і продовжуємо займатися різними бізнесами в сферах продажів, але через економічний спад зумовлений політичними конфліктами, змушені шукати нові ідеї для бізнесу. З 2012 року спостерігаємо за ідеєю фарбувати дорожню розмітку світною фарбою, і ось знайшли Ваш сайт і потрібний для нас продукт. Думаємо, що співпраця буде взаємовигідною.
Дмитро, Латвія

Доброго дня! Побачив Ваш сайт. Дістало працювати на інших, вирішив свій бізнес відкрити. Шукаю підходящий варіант. І здається знайшов. Сподіваюся, що вийде.
З повагою, Фарід Масада, Узбекистан.

Добрий день! Я авто-маляр і будівельник широкого профілю у сфері внутрішніх робіт. Можу в роботі використовувати практично всі світні фарби, але особливо зацікавила фарба по металу. У нас ніхто фарбуванням дисків не займається і я планую зайнятися цим.
Сергій, Узбекистан

Мої вітання! Все подобається! Хочу заробити! Готовий до роботи! Готовий співпрацювати! Є досвід роботи і бажання !!! З Повагою!
Володимир! Алмати

Доброго дня! Зацікавила Ваша продукція, оскільки шукаю свіжі та оригінальні ідеї для свого бізнесу. Такого ще не зустрічав)) прошерстив весь інтернет, але Ваша пропозиція виявилося найцікавішою. Спробую!
Сергій, Калинінград.

Доброго дня! Вітаю Весь Ваш колектив з Днем Перемоги.! Низький Уклін тим хто дав нам Чисте Небо і Мир на Землі.! Вічна Всім Пам'ять за їх Відвагу і Перемогу!
З повагою, Йосип і Альберт, Нью Йорк.

Гарних свят, теплої погоди, прекрасного настрою, побільше замовлень після них:)!
Тетяна, Київ

Добрий день! Висловлюю Вам свою повагу. Я ознайомився Вашою продукцією і вони мене дуже зацікавили. Я -художник і хотів би спробувати використовувати світну фарбу в своїх картинах, але не знайшов в розділі художніх фарб для полотна. Пропоную розглянути виробництво такого виду фарби - це фарба майбутнього!
Рустем, м. Туркестан

Добрий день. Планую почати свій бізнес. Я вперше стикаюся з таким матеріалоі, як світна фарба, але бачу перспективу. По-моєму, ідея цілком життєздатна, оскільки матеріал новий для споживача. А нове завжди привертає увагу. Хотілося б побачити економіку за напрямками. З повагою до Вас і Вашого бізнесу.
Артур, м. Грозний

Вітаю! Я ознайомився з Вашим сайтом і мені дуже сподобалося. Ідея для бізнесу тим більше для нашого промислового міста просто ідеальна. Будемо працювати!
Галим, м. Аксай

Добрий день! Радує, що, незважаючи на всі об'єктивні складнощі і нестабільність, бізнес в Україні працює, дає робочі місця, створює реальний продукт.
Тетяна, Київ.

Я нещодавно дізнався що є така компанія, це дивно. Думав що мене складно здивувати але вийшло! Хочу цим займатися!
Джахонгір, Узбекістан.

Добрий день.! Прочитавши всі відгуки і переглянувши всю продукцію яка виробляється вашим колективом, ви молодці.! Тут є схоже, але хотілося вашу продукцію у всіх її напрямах впровадити й випробувати.
Йосип, США.

День добрий! Спочатку бажаю привітати Ваших Дам зі святом !!! Зразки отримав. Мене зацікавило все! Супер!
Олексій, Молдова.

Дуже мені сподобалося. я пару років сам шукав постачальників пробував але не було таких хороших пропозицій зараз дізнався випадково і радий що можу купувати.
Ігор Семенович. Кишинів

Привіт! Знаю Вас не перший рік, цілком можливо, у вашій базі є і моя адреса - пару років тому я зацікавилася вашою темою. Зайшла на ваш сайт і була вражена як розвинулася компанія за цей час, скільки цікавих світних продуктів з'явилося! Захотілося знову цим зайнятися, оскільки тема світних фарб, у всякому разі в нашій країні, стає все більш популярною. Дуже актуальна продукція!
Олена, Польща.

Добрий час! Молодці хлопці! все дуже сподобалося! Ми з хлопцями зробили світні букети своїм половинкам і дарували їх уночі в клубі. Ефект був такий, що Ви навіть не уявляєте! Дякую !!!!
Айганим, Казахстан.

Добрий день! Займаюся дизайном інтер'єру і ландшафтного середовища, декоруванням і створенням предметів декору, сучасним живописом і розписом, деякими видами нанесення друку по тканині. Завжди перебуваю в пошуку неординарних варіантів втілення ідей і, як мені здається, знайшов багато цікавих матеріалів у Вас на сайті. Вже тиждень перебуваю під враженням і радий, що знайшов однодумців.
Іван, Харків.

Вітаю! Ми територіально знаходимося в Білорусі, але рекомендували вас з Латвії! Бачимо географію Ваших поставок і хочемо також приєднатися до Вашої команди!
Тетяна, Мінськ.

Добрий день! Дякую Вашому керівництву за конструктивний підхід і розуміння до нашої фірми - як до виробника, а в майбутньому сподіваюся і дистриб'ютора Ваших продуктів.!
Серьогін Костянтин, Литва.

Спасибі за чуйність і терпіння! Для мене людське взаєморозуміння завжди первинно, а інше можна купити або дістати. Нехай я стану невеликим вашим дилером, але порядним і надійним. Успіху Вашій компанії!
Саїд Вахідовіч

Вітаю! Тривалий час живу в Чорногорії та Сербії! Випадково зайшов на Ваш сайт і та продукція мені дуже сподобалася. Сайт оформлений на високому професійному рівні. Думаю хороша перспектива для бізнесу. Тим більше приємно, що Батьківщина моя - Україна!
Юрій

У Новий рік саме час підсумувати свої успіхи в році, що минає і поставити нові цілі на майбутній рік. Ні, ні ... не будемо зараз наводити графіки і цифри про те, як багато ми всього нового зробили, домоглися зростання в цей важкий у всіх відношеннях рік. Мені хочеться тільки сказати: «Спасибі, що Ви є!». Бажаємо Вам миру, процвітання бізнесу, нових проектів, успіхів у всіх починаннях і реалізації всього задуманого. Міцного здоров'я Вам і Вашим близьким, нехай наступний рік дозволить реалізувати все задумане.
Від імені всіх Ваших партнерів, СПД Поліщук А.М., Чернігів.

Доброго дня. Вітаю з наступаючим Новим Роком та Різдвяними святами. Бажаю успіху та нових звершень у бізнесі в новому році, та міцного здоров*я усій команді вашої чудової компанії.
Любомир, м. Івано-Франківськ

Дуже подобається Ваша пропозиція клієнтам. Все зроблено добре і зі смаком. Відгуки дуже хороші. Дуже хотілося б з Вами працювати.
Дар'я Туманова.

Ви - просто молодці! За пробники - просто супер !! Дуже раді і спасибі велике за оперативність! Ми даємо безкоштовно людям пробники, щоб вони могли оцінити фарбу - мл по 50 приблизно, і у нас на пробники купа замовлень і, вже після цього, клієнти розміщують реально замовлення, так що, працює!
Олег, Москва.

Привіт! Ви такі молодці! У наш час, коли всі думають тільки про практичність, ви вирішили порадувати народ красою! Давно пора!
Стефанія з Придністров'я.

Вечір в радість. Все отримав, від душі дякую. Ви надзвичайно вчинили з тим що вклали у додаток до фарб, камінчики і т.і, за що окреме спасибі. На даному етапі я в захваті і від продукту і від вашого ставлення до ... Я дуже сподіваюся що бізнес вийде. Бережіть себе. З найкращими побажаннями.
Вася, Лондон.

Отримав зразки, велике спасибі! Продукт цікавий, інноваційний і, на мій погляд, буде затребуваний у споживача. Будемо працювати.
Олександр Колосов.

Мені 21 рік шукаю ідеї для бізнесу, наткнувся на ваш сайт і мені вона дуже до душі, це буде нововведенням для багатьох людей нашого регіону. Відчуваю великий потенціал у поширенні вашої фарби.
Вагел Євген, Челябінськ.

Здрастуйте! у нас дууже великий інтерес до вашої компанії (у плані співпраці). у нас багато заміських будинків і багато хто живе в елітних особняках .. Я як приватний підприємець, хочу заявити що я готова відкрити філію вашої компанії.
Киргизстан, г.Бишкек

На даний момент плани позитивні. Я не буду приховувати, що розглядав ще кілька варіантів щодо постачання аналогічної продукції, аналізував асортимент, якість і дилерські умови і зараз схильний почати роботу з вашою компанією. У тому числі і за рахунок якісної інформаційної підтримки особисто з Вашого боку.
Андрій Сергійович, Білорусь.

Побачивши вашу продукцію я був просто захоплений !!! Я загорівся вашою ідеєю і хочу співпрацювати з вами в будь-якому напрямку.
Стас, Біла Церква.