Люмінесцентна фарба заряджається від сонячного світла або ж має властивість заряджатися у який-небудь інший спосіб?
Артем, Ярославль

Поверхня, покрита люмінесцентною фарбою, має властивість накопичувати енергію сонячного світла, а також від штучних джерел світла. В якості таких найкраще використовувати люмінесцентні лампи або так звані лампи денного світла.

Добрий день! Чия технологія використана для виробництво фарби?
Робіс, Франція.

Добрий день, Робіс! При виробництві використовуються виключно розробки технологів компанії "Acmelight", що підтверджується технічними умовами виробника.

Вітаю! Підкажіть ваша світна фарба для квітів Acmelight Flower має колір або вона безбарвна?
Іван, Красноперекопськ

Добрий день, фарба для квітів представлена в палітрі фарб 8 кольорів (сім кольорів веселки + класичний)

Як дізнатися основу ваших фарб? Чи можна її змішувати зі звичайною? і як при цьому пофарбована поверхня буде світитися? Хочу пофарбувати велику поверхню.
З повагою, Кадишев С.М. м Рига.

В описі фарб вказана основа (акрил, пластизоль, сольвент і т.і.). Змішування фарб з однаковою основою можливе, але не рекомендується, зважаючи на те, що при збільшенні обсягу фарби світіння значно знизиться. Склад фарби розроблений з урахуванням оптимальної кількості світних компонентів. Одним літром світної фарби можна забарвити до 10 кв.м. поверхні.

Вітаю! Прошу коротко описати технологію отримання ефекту світних каменів. Я зрозумів так, що на полімерні матеріали, від 1 см наноситься покриття (спеціальна фарба) і виходить "світіння".
Юр'єв Володимир Юрійович м. Київ

Володимиру Юрійовичу, технологію виробництва світних каменів розповісти не можемо, тому що це ноу-хау компанії. Ви можете купити у нас готову продукцію. Якщо ж у вас є свої камені, вам підійде фарба по бетону. Більш детально ознайомитися з інформацією про камені, ви зможете на нашому сайті в розділі Готова продукція.

Вітаю! Побачив на вашому сайті опцію «Замовити зразки». Це платна послуга чи ні? Що входить в зразки продукції?
Сергій, Калінінград.

Сергію, набір зразків безкоштовний, і ви оплачуєте тільки послуги кур'єра з доставки. У набір входять пофарбовані матеріали і елементи з готової продукції.

Добрий день! Підкажіть будь ласка, попадання світла в нічний час доби як впливає на колір фарби? Чи повинна бути повна темрява для 100% світіння?
З повагою, Директор з розвитку Наталія Малютіна.

Наталія, здрастуйте. Фарба відмінно показує свої властивості в повній темряві і вже при сутінках здатна віддавати своє світіння. У разі потрапляння світла в темряві, фарба буде збирати світло, і вже тільки потім його віддавати в темряві.

Вітаю! Хотів дізнатися, впродовж якого часу фарба світиться в темряві?
Асир, Таджикистан

Здрастуйте, фарба АкміЛайт світиться впродовж 6-8 годин.

Вітаю! Скільки коштує фарба для металу? 1 банка фарби на скільки дисків вистачить (автомобільних)?

Добрий день, вартість уточнюється у менеджерів відділу продажів. Однією літровою банкою можна пофарбувати три комплекти дисків 14-го дюйма.

Вітаю! Я б хотів дізнатися термін придатності цього продукту: Після відкриття банки і після нанесення скільки днів, місяців, рік?
Сергій, Харків.

Добрий день! Гарантійний термін залежить від типу фарби і становить 18-36 місяців з дати виготовлення. Після першого відкриття банки світну фарбу можна зберігати впродовж такого ж терміну, як і звичайну фарбу з відповідною основою. При нанесенні на поверхню всередині приміщень - фарба прослужить 15 - 20 років. На зовнішніх поверхнях термін експлуатації складе 4-6 років.

Добрий день! На даний момент займаюся вивченням вашого продукту і способів його застосування, не могли б відповісти на пару питань?
1) Чим відрізняються фарби категорії AcmeLigh від FluorLigh? застосування у них однакове (метал, бетон)?
2) Фарби категорії UVLight, вони прозорі або білого кольору при освітленні?
Дякую! Ігор Макаревич

Добрий день, відповідаємо:
1. Фарби АкміЛайт і Флуорлайт мають схоже застосування, але перші світять в темряві, а другі світять при ультрафіолетових лампах.
2. Невидимі фарби в банці мають молочний колір, після нанесення і висихання виглядають як лак, а після світяться в темряві при ультрафіолетовій лампі.

Вітаю! Хотілося б придбати лак для нігтів. Як довго він сохне, на скільки шкідливо для нігтів і термін служби?
Майорова Мілана.

Вітаємо Мілана. Лак - популярна позиція нашого асортименту і має тільки позитивні властивості для нігтів. Термін служби складе не більше ніж у звичайного лаку для нігтів. Час висихання до 10 хвилин при нанесенні 2-х шарів.

Acmelight-це власна розробка чи ліцензійна?

 

Торгова марка «АкміЛайт» продукт повністю ексклюзивний і належить його творцям - власникам компанії Acmelight.

Добрий день. Ваша продукція викликала великий інтерес. Я творча людина, малюю (картини, розпис стін і предметів інтер'єру), займаюся ліпленням, оформленням інтер'єру. Цікавить, яка має бути підготовка поверхні перед нанесенням?
Сніжана, Київська область.

Здрастуйте, Сніжана! Підготовка поверхні залежить від типу поверхні і в будь-якому випадку включає очищення від бруду та грунтування світлою (бажано білої) ґрунтовкою. Більш детальну інформацію можна отримати в розділі сайту «Майстер - клас».

Клієнти хочуть світну фарбу, але золотого (!!)))))))))))) чи срібного кольору. Чи можливо це?
Аркадій, Житомир.

Аркадію! Ми можемо зробити золоту і срібну фарбу для металевої поверхні, пластика, і інтер'єрну.

Підкажіть, фарба для розмітки наноситься в один шар чи в два? На сайті витрата на один шар вказана? по існуючий розмітці можна наносити чи треба її перед цим видалити, витрата від цього змінюється? від обсягу знижки передбачені?
Олексій, Одеса

Олексій, добрий день. Фарбу для розмітки наносити в один шар, тому що дана фарба відрізняється від інших своєю в'язкою консистенцією. Витрата вказана в один шар. Бажано, щоб на поверхні, куди ви будете наносити розмітку, не було інших фарб; від обсягу знижки передбачені.

Підкажіть, а яку фарбу краще всього використовувати по гумі?
Олег, м. Кіровоград

На жаль, жодна наша фарба не підходить для гумової поверхні.

Підкажіть час висихання фарби при температурі нижче 20 градусів.
Магадан, Олексій Іванович.

Виконувати роботи з фарбування необхідно при температурі від + 5С до + 28С та вологості повітря не > 80%.

Вітаю! Хотіла дізнатися: як довго фарба зберігає свої світні властивості на пофарбованих поверхнях?
Ніна, Саратов

Вітаю! Дуже гарне питання. На сайті в розділі Продукція вказані технічні властивості фарби для всіх поверхонь. І в цьому розділі Ви отримаєте багато відповідей на технічні питання.

На лак для нігтів чи є гама кольорів для магазинів у торгові точки?
Арман.

Армане, у нас лак безбарвний, світіння зелене. Основою може бути будь-який лак іншого кольору.

Не можу знайти фарбу для боді-арту, плитку.
Артем Чернявський. Одеса.

У номенклатурі АкміЛайт немає фарби для боді арт. У нас в основному, будівельна продукція. Для плитки ви можете вибрати фарбу по бетону.