Вітаю. У розділі "франшиза від компанії" написано що вона надається на безоплатній основі. А закупівля 200 л фарби входить і потім з прибутку повертати? Чи це необхідно самому оплачувати?
Єкатеринбург, Олег.

Добрий день, Олег! Франшиза Acmelight дійсно надається на безкоштовній основі, тобто Вам не потрібно оплачувати паушальний внесок і роялті. Безоплатна частина включає в себе об'єкти інтелектуальної власності, а саме: право використовувати товарний знак, слоган, елементи фірмового стилю, послуги з розвитку та супроводження бізнесу і т.д.

Здрастуйте !!! Хочу стати дилером і почали співпрацю з компанією AcmeLight ™. Як це почати?
Шимкент

Добрий день. У першу чергу, необхідно ознайомитися з нашим умовами співпраці, заповнити анкету про дилерство. Далі наші фахівці допоможуть сформувати Ваше перше замовлення.

здрастуйте! могли б ви мені розповісти, як це відбувається дилерська робота? мені потрібно закупити у вас частину продукції на певну суму або робити заявки за фактом?
Суми.

Умови дилерської угоди мають на увазі первісну закупівлю певної кількості світної фарби після підписання договору та отримання бонусної продукції для хорошої реклами в регіоні. Далі заявки можуть бути конкретними на необхідний вид фарби.

Привіт які конкурентні переваги є у вас перед іншими компаніями?
Г. Сміла.

Компанія АкміЛайт провела сертифікацію в Європі, отримала державні сертифікати про реєстрацію фарби в Митному Союзі. Світна фарба компанії повністю готова до застосування, це не порошок і не наповнювач. Про конкурентні переваги співпраці можна дізнатися у менеджера компанії.

Я б хотів купити фарбу 0,5 для проби і тесту це можливо?
Дніпродзержинськ.

Ми вітаємо пробні закупівлі і, зв'язавшись з менеджерами Acmelight, можете замовити невелику кількість для тесту.

Вітаю! Чи можливо купити світний папір в роздріб (невелика кількість)?
Тарас. Київ.

Вітаємо, Тарасе! Ми працюємо як з роздрібом, так і з оптом. Одну упаковку завжди можна замовити, зателефонувавши у відділ продажів.

Живу в Узбекистані. Хочу купити світну фарбу для власних потреб. Як зробити замовлення і як здійснюється доставка?

Прошу уточнити необхідний колір фарби і зв'язатися зручним методом з відділом продажів. Після оплати товару, вантаж буде доставлений Вам поштою.

Живу я в Польщі, місто Краків, хочу дізнатися всі подробиці про співпрацю з Вами. У найближчому часі я відкриваю приватне підприємство і мені хотілося б дізнатися чи зацікавлені Ви в співпраці із закордонними ринками?
Євген

Євген, закордонний ринок для нас відкритий і особливо цінний європейський. У м.Краків можна розпочати співпрацю. Прошу вислати копії Ваших документів, менеджери АкміЛайт нададуть загальні положення для початку співпраці.

Вітаю, чи є можливість короткострокового співробітництва (не планових продажів) в регіоні, без зобов'язань субдилерської угоди, або з нею?
Анатолій, Скадовськ.

Добрий день, зазвичай короткострокові види співробітництва переростають в довгострокові. У нас відмінно налагоджена робота з оптовиками малого об'єму, тому ми готові до співпраці. Субдилерська угода підписується з дилером Вашого регіону.

Офіційний або ексклюзивний дилер: яка між ними різниця?
Фатіма Албогачієва

Фатіма, офіційний дилер може займатися розповсюдженням продукції в певному місті. Ексклюзивне дилерство це наявність одного представника в регіоні (місті, області і навіть країні); всі процеси продажів відбуваються виключно через нього.

Здрастуйте! Чи можливий варіант міжнародної дилерської угоди? Дякую.
Баку. Азербайджан.

Здрастуйте. Звичайно, можливий. Наша компанія працює у 25 країнах світу.

Вітаю! Скажіть, будь ласка чи можливо в одному місті 2 дилера? Прямо не повірила, що в моєму місті є Ваш дилер. Мені дуже сподобалася Ваша продукція і мені б хотілося бути Вашим Офіційним представником.
Ulaanbaatar, Mongolia

Добрий день. Наша компанія пишається тим, що ми завжди виконуємо наші зобов'язання перед партнерами, з якими уклали договір про співпрацю. Згідно пункту Дилерської угоди про ексклюзив, в одному місті не може бути 2 дилера.

Побіжно вивчивши матеріал, виникло питання. Чи правильно я зрозумів що ставши дилером, кожен місяць я повинен закуповувати домовлений обсяг товару?

Питання обов'язковості щомісячної закупівлі світної продукції розглядається в кожному випадку індивідуально. Як правило, компанія дає певний час (до півроку) на розкрутку світного бізнесу без вимог обов'язкових щомісячних закупівель.

Я хочу відкрити магазин площею 40 м.кв. і представляти в ньому тільки Ваш товар. Чи надаєте Ви підтримку на стадії організації магазину?
Сумська область.

Радимо в цьому випадку розглянути варіант франшизи АкміЛайт.

Які гарантії, що вкладаючись у просування вашої ТМ, довівши її до певного рівня впізнаваності та просунутості на локальному ринку, мені буде відмовлено в пролонгації дилерського договору на користь, наприклад, власної торговельної мережі? Договір-то максимум на рік полягає.
Підприємець Петров.

Здрастуйте. У нашій дилерській угоді прописано одна єдина умова, за якою компанія має право не пролонгувати договір з дилером: це недотримання пункту про щомісячні закупівлі.

Добрий день, я ПП - фізична особа. Ознайомився з Вашою інформацією і зацікавився нею. Разом з тим у мене виникли питання, у т.ч.- в розділі "Хто може стати дилером" зазначено: "Хто має можливість представляти інтереси AcmeLight у великому місті, чисельність населення якого становить не менше 200 тисяч жителів". Наше місто не має такої кількості населення, чи означає це, що інші питання я можу вже не задавати і моя співпраця на цьому закінчується?
З пов. Борис. м. Енергодар, Запорізька область

Здрастуйте, Борис. У таких випадках, коли у Вас виникає величезне бажання бути нашим представником в невеликому містечку і Ви готові виконувати умови дилерського договору, завжди є можливість укласти договір на індивідуальних умовах за погодженням з керівництвом АкміЛайт.

Ви працюєте з середньою Азією зокрема з нашою республікою чи ще ні?
Киргизька Республіка г.Бишкек, Георгій

Здрастуйте Георгій! З Середньою Азією, звичайно, працюємо! Зверніться до менеджера компанії і обговоріть умови роботи по Киргизії.

Чи є у вас накладений платіж в Білорусь?
Литкін С.Г.

Працюємо тільки по передоплаті незалежно від регіону поставки.

Ваша продукція нас зацікавила і як патріоту свого міста хотілося б зробити з нього цукерку якщо це можливо як показано в ваших каталогах. Як у вас здійснюється доставка, якщо ми замовимо пробну партію для ознайомлення з продукцією?
Арман Куттугаев

Гідне бажання, Арман! Доставка продукції здійснюється міжнародною компанією ЕМС за рахунок покупця.