Майстер-клас

Різдво і Новий рік - найулюбленіші свята у всьому світі! Напередодні свят, що наближаються наші міста змінюються й всі ми стаємо трошки дітьми. Хочеться свята і відчуття дива.

Виявляється, робити сувенірні магніти не так вже й складно, але дуже захоплююче. Один раз спробувавши, Ви вже не зможете зупинитися. Спочатку обвішаєте свій холодильник, потім почнете дарувати друзям і родичам і, хто знає, може це стане Вашим невеликим сімейним бізнесом.

Отримати в подарунок квіти завжди приємно, а якщо вони почнуть світитися в темряві, вдвічі приємніше

Світна фарба для квітів AcmeLight Flower дає Вам таку можливість. Ваш букет стане казковим з настанням темряви! Як зробити світними квіти ми розповімо в цьому майстер класі.

Як зробити своє авто стильним

Як часто Ви обертаєтеся вслід автомобілям з класним тюнінгом? Аерографія на капоті, блискучий карбон, спортивний обвіс .... Є спосіб заткнути за пояс власників цих машин. Це світні диски для авто, зроблені за допомогою фарби для металу Acmelight Metal. Ви застосуєте її тільки один раз, але вона буде світитися довіку(!), не вимагаючи спеціального догляду. Зробити світне покриття на диски машини не складно, якщо дотримати технологію Acmelight™.

Дуже цікавий ефект світіння в темряві розшивки керамічної плитки можна створити за допомогою нового продукту Acmelight™ - світного заповнювача Acmelight Grout. Спробуємо разом з майстром АкміЛайт зробити таку розшивку самостійно.