Головний секрет чарівної новорічної вітрини

Різдво і Новий рік - найулюбленіші свята у всьому світі! Напередодні свят, що наближаються наші міста змінюються й всі ми стаємо трошки дітьми. Хочеться свята і відчуття дива.

Ми ходимо по магазинах і вибираємо подарунки для рідних, друзів і знайомих. Вітрини магазинів залучають і запрошують зробити покупку. І перед багатьма господарями магазинів стоїть непросте завдання: як оформити новорічну вітрину своїми руками з мінімальним бюджетом і максимальним ефектом? Думаєте неможливо? А навіть дуже можливо!

Працюємо з пінопластом і світною фарбою Acmelight™

/ua/kontakty.html

З пінопласту можна зробити різні новорічні прикраси: сніжинки, сніжок, коробки для подарунків, можна вирізати ялинку і оленя і зробити їх світяться. Але ми розглянемо варіант оформлення вітрини сніговиками - просто і водночас оригінально. Ці забавні фігурки люблять і дорослі і діти.

Можна вирізати з пінопласту сніговиків різного розміру, але ми купили вже готового пінопластового сніговика в магазині. Він прикрашений вже шапочкою і шарфиком, але у нього немає головного - він не світиться і тому в темряві він невидимий.

А на Новий рік 2016 все навколо повинне блищати!

Ось цим ми і займемося.

Майстер клас по фарбуванню пінопласту

Отже, у нас є пінопластовий сніговик, який ми хочемо зробити світним.

Беремо фарбу Acmelight Interior білого і синього кольору. Для додання фігурці сніговика блакитного відтінку змішуємо білу і блакитну фарбу в співвідношенні 3:1. Перед змішуванням фарбу потрібно добре збовтати щоб підняти речовини, що світяться.

Беремо м'який пензлик і накладаємо на фігурку перший шар блакитного кольору постійно помішуючи фарбу. Чекаємо поки перший шар підсохне. Решту 2 шари фарбуємо білим кольором і чекаємо поки сніговик повністю висохне. Для швидкого сушіння можна поставити фігурку біля батареї, обігрівача (але не дуже близько) або підсушити феном. За годину Сніговик готовий! За годину можна пофарбувати і десять сніговиків!

Працювати зі світними фарбами Фабрики з виробництва матеріалів, що світяться дуже легко. Фарба безпечна, екологічна, пофарбовані поверхні можуть зберігати ефект підзарядки і світіння багато десятиліть.

Що ми отримали після фарбування

У нас вийшов гарний забавний сніговик, який буде оригінально світитися в темний час доби без застосування електрики.

Швидко, дешево і безпечно! Тепер цих світних сніговиків можна розташувати на вітрині на свій розсуд: поодиноко біля товару, групами біля ялинки, в рядок разом з побажанням щасливого Різдва. Головне, що в результаті Ви отримаєте оригінальну, красиву, святкову і світну вітрину.

Удачи Вам і відмінних продажів! Менеджери Акмілайт готові проконсультувати Вас з усіх питань, пов'язаних із застосуванням і продажем світних фарб Acmelight™.

З прийдешнім Різдвом та Новим Роком!

Марина БОБРОВА