Місцем продажу світної продукції Acmelight™ є територія України.

Територія доставки продукції не обмежена і проводиться по всьому світу.

Умови поставки - згідно з Інкотермс 2010: EXW – Франко-завод (м. Кривий Ріг), включаючи завантаження FСА (через транспортні компанії).

Термін поставки зі складу Виробника (за наявності продукції) - від 3-х до 7-ми робочих днів після оплати продукції.

Перехід прав власності на Продукцію від Виробника Дилерові (Агенту) - в момент прийняття продукції представником транспортної компанії; дата поставки є датою переходу права власності.

Термін доставки – залежить від країни одержувача і перевізника і орієнтовно становить:

Транспортна компанія

Орієнтовний термін доставки

Національна пошта

від 14 до 28 днів

Міжнародна транспортна компанія EMS

від 5 до 14 днів

Виробник після відправки надає інформацію про місцезнаходження замовленої продукції та приблизну дату доставки. Виробник не несе відповідальності за затримку доставки, яка сталася не з вини Виробника.

Вартість доставки розраховується в індивідуальному порядку і включається окремим рядком у інвойс (рахунок) і включає вартість послуг транспортної компанії, а також витрати на оформлення транспортних документів.

Тара і упаковка продукції виключають псування та / або знищення її на період перевезення і зберігання у разі дотримання необхідних нормальних умов перевезення і зберігання.

При отриманні замовлення Дилер (Агент) зобов'язані перевірити цілісність упаковки, а також перевірити доставлену продукцію на відповідність асортименту, кількості, комплектності.