Франчайзинг від компанії AcmeLight™

Цікавий варіант співробітництва.

Якщо до Вас нав'язливо приходить думка - відкрию магазин - то Вам пора ознайомитися з франчайзинг пропозицією Фабрики з виробництва світних матеріалів.

Франшиза Acmelight™ - це право торгівлі світною продукцією під товарним знаком Acmelight терміном на один рік. В одному регіоні може бути відкрита тільки одна торгова точка (фірмовий магазин), що представляє номенклатуру продукції, виробленою компанією Acmelight.

Франшиза Acmelight надається на безкоштовній основі (паушальний внесок і роялті відсутні) і включає в себе об'єкти інтелектуальної власності у вигляді товарного знаку, слогана, елементів фірмового стилю, номенклатури світної продукції, а також послуг з розвитку та супроводження бізнесу.

Обов’язкові умови франшизи Акмілайт

Обов'язковими умовами франшизи АкміЛайт є первісна закупівля 200 літрів фарби в асортименті, обладнання магазину у фірмовому стилі і підтримка іміджу Acmelight™.

Що отримує франчайзі від франчайзера

Пакет франшизи Acmelight розроблений для швидкого і успішного старту бізнесу з продажу світної продукції у форматі фірмового магазину - точки обслуговування оптових і роздрібних покупців і включає наступне:

 1. Право використовувати назву торгової марки Acmelight™ при оформленні торгової точки, рекламних матеріалів і упаковки.

 2. Надання електронних форматів елементів фірмового стилю: торгова марка, логотип тощо. Для створення макетів реклами та оформлення, а також електронних варіантів рекламної продукції для поліграфії.

 3. Надання критеріїв щодо вибору приміщення для відкриття фірмового магазину та консультації щодо вибору оптимального варіанту із запропонованих.

 4. Розробка та надання варіантів обладнання обраного приміщення з урахуванням індивідуальних особливостей.

 5. Рекомендації з підбору менеджерів фірмового магазину. Надання посадових інструкцій і вимог, що висуваються до працівників.

 6. Надання інструкцій з продаж для менеджерів.

 7. Навчання 3-х менеджерів франчайзі в режимі он-лайн: відправка навчальних друкованих та відео матеріалів, відеоконференції, консультації з питань оптимізації продажів.

 8. Надання 1 примірника Книги продажів (стандартів) компанії АкміЛайт.

 9. Надання готових електронних презентацій компанії та продукції. Допомога при самостійній розробці презентацій.

 10. Надання повного пакету технічної документації по продукції Acmelight™: технічні умови, інструкції по нанесенню, опис гарантійних зобов'язань.

 11. Проведення технічних консультацій. Оперативна допомога в нестандартних ситуаціях.

 12. Надання повного пакету сертифікатів та паспортів якості з описом і роз'ясненнями.

 13. Допомога при проведенні маркетингових досліджень. Консультації щодо складання плану маркетингу.

 14. Консультації з бізнес - планування. Допомога в розробці стратегії роботи в перші 3 місяці.

 15. Бонусну продукцію (безкоштовно) у кількості еквівалентному вартості 20 літрів фарби в будь-якому асортименті для проведення рекламної компанії та акцій щодо просування.

 16. Друковану поліграфічну продукцію (каталоги, буклети, флаєри, візитки) по 10 примірників кожного виду.

 17. Рекламні зразки продукції - 10 наборів (безкоштовно).

 18. Допомога в створенні сайту та консультації по оптимізації сайту і його просування в Інтернет.

 19. Консультації з інтернет-маркетингу.

 20. Розробка рекомендацій по роботі з оптовою та роздрібною мережею регіону.

 21. Поставка продукції за спеціальними дистрибьюторским цінами (25% + 15%).

 22. Допомога в організації заходів з просування світної продукції Acmelight™.

Чим відрізняється франшиза Acmelight від дилерської пропозиції Acmelight

Перш за все, відсутністю вимоги обов'язкових щомісячних закупівель та повним супроводом бізнесу з продажу світних матеріалів протягом терміну дії франшизи.

Чи можна користуватися пакетом франшизи Acmelight після закінчення річного терміну

Можна, за умови повторної закупки 200 літрів фарби. При цьому, франчайзі повторно отримує бонусну продукцію від франчайзера.

Чому франшиза Acmelight цікавіша за інші пропозиції франшизи

 1. Компанія надає можливість працювати з унікальним інноваційним продуктом. Ваша компанія буде єдиною в регіоні з продажу світної продукції, а це відмінні конкурентні переваги для старту.

 2. Франшиза Acmelight™ надається на безоплатній основі, а це створює відмінні економічні умови для старту.

 3. Надання повного пакету технічної, комерційної та рекламної інформації дає можливість мінімізувати час для початку успішних продажів, а це важлива умова стартапу.

Відправити заявку на придбання франшизи Acmelight™ і відкрити свій бізнес реально разом з дружнім колективом компанії АкміЛайт!