ТЕХНІКА НАНЕСЕННЯ СВІТНОЇ ФАРБИ ACMELIGHT FAÇADE ДЛЯ ЗОВНІШНІХ РОБІТ

1. ПІДГОТОВКА ПОВЕРХНІ
Фарба підходить для фарбування дерев'яних, гіпсокартонних, оштукатурених поверхонь. Поверхня повинна бути чистою, сухою, вільною від частинок, що слабо тримаються, пилу і старих покриттів.

2. ҐРУНТУВАННЯ
Ґрунтування проводити обов'язково! Для ґрунтування рекомендується використовувати будь-яку ґрунтовку глибокого проникнення для зовнішніх робіт на водній основі. Наносити ґрунтовку щіткою або методом розпилення.

3. МЕТОД НАНЕСЕННЯ
Наноситься валиком, щіткою або методом напилення. Рекомендується нанесення методом напилення для отримання більш рівномірного і якісного ефекту світіння. При такому методі нанесення фарби розмір сопла фарбувального пістолета повинен становити 0,7-1,8 мм (залежно від консистенції фарби). При нанесенні фарби вручну використовується малярська щітка середньої жорсткості. Витрата фарби значно зменшується.

4. ПІДГОТОВКА ФАРБИ ACMELIGHT
Фарбу добре збовтати і перемішати. Допускається розведення фарби водою до робочої в'язкості, але не більше 20%. Підняти з дна банки осілий пігмент за допомогою металевого предмету. Перемішувати впродовж 1-2 хвилин до однорідного стану і рівномірного відтінку, використовуючи при цьому дриль з міксером для лакофарбових виробів. На дні не повинно бути осаду. Фарбу перелити у бачок фарбопульту. Використовувати як верхній, так і нижній бачок фарбопульту.

5. НАНЕСЕННЯ ФАРБИ ACMELIGHT
Наносити фарбу потрібно плавними рівномірними рухами спочатку мінімум у 2 шари: перший шар наноситься вздовж, а другий - поперек. Тривалість сушки між шарами - 4-6 годин. Фарбопульт тримати перпендикулярно на відстані 15-20 см від оброблюваної поверхні до повного перекриття плівкою (орієнтир - відтінок поверхні). Повне висихання при температурі +25 ˚С до 4 годин.

6. ЗАВЕРШАЛЬНИЙ ЕТАП
По закінченню робіт промити фарбопульт.

Як застосовувати продукцію AcmeLight?

 • Фотолюмінесцентний папір - затребуваний бізнес з мінімальними вкладеннями

  Чи існує бізнес-ідея, яка вимагає мінімуму вкладень і при цьому окупається в десятки разів? Хоча в це важко повірити, але, тим не менш, це реальність.

 • Світна парковка приверне нових клієнтів

  З кожним роком в містах зростає кількість транспортних засобів. Тому будівництво та облаштування парковок збільшується пропорційно. Як зробити так, щоб парковка була завантажена постійно? Як знизити витрати на обслуговування?

 • Система безпеки у офісних центрах

  З кожним роком зростає кількість великих бізнес центрів. Візьмемо, наприклад, офісну будівлю, розташовану у 15 поверховому будинку площею 30 000 кв. м з багаторівневою стоянкою.

 • Світна венеціанська штукатурка - розкіш для обраних

  Декоративну штукатурку, як оздоблювальний матеріал, почали використовувати ще в стародавньому Римі. Але світну декоративну штукатурку вперше запропонувала компанія Acmelight. Особливість венеціанської штукатурки Acmelight™ - в її здатності світитися в темряві.

 • Світні ідеї для літнього кафе

  Відпочинок у літньому кафе - це щось середнє між відпочинком у звичайному кафе і відпочинком на природі. Тому власники літніх майданчиків шукають креативні ідеї облаштування та оформлення своїх закладів для залучення різних типів відвідувачів.

 • Дивовижний кракелюр або чому старовинні предмети так цінуються?

  Все частіше дизайнери отримують замовлення на оформлення інтер'єрів з використанням декоративних елементів і предметів старовини. І це не дивно. Доторкнувшись до минулого, гостріше і цікавіше сприймаєш сьогодення. Але не завжди є можливість придбати старовинні артефакти і не скрізь їх можна залишати у відкритому доступі. І тут на допомогу приходить унікальний матеріал - кракелюр.

 • Світна фарба в інтер’єрі літнього кафе

  Тепла пора року - хлібна пора для власників розважальних закладів під відкритим небом. З травня по вересень танцювальні майданчики Open air, ресторанчики і літні кафе працюватимуть від заходу до світанку, приносячи задоволення відвідувачам, а господареві прибуток.

 • Світна реклама

  Що таке білборд? В першу чергу - це спосіб донести до потенційних клієнтів інформацію про послуги або продукти за допомогою привабливої реклами на дошці оголошень. А що приваблює увагу найбільше? Звичайно, яскраві кольори і світло.

 • Світні диски, додатковий прибуток для мобільного шиномонтажу

  Багато водіїв стикалися з вельми складною ситуацією - де-небудь в дорозі було пошкоджено колесо, а запасного, як і навичок його установки немає. Автосервісу поблизу теж.

 • Світні номера

  Автомобіль - це завжди предмет гордості його власника і, якщо пощастить, предмет заздрості оточуючих. Багато чого про господаря автомобіля можуть розповісти його номера. Хтось є щасливим володарем унікального набору цифр, хтось придумує цікаве ім'я. Кожен водій готовий зробити все, щоб його авто було найкращим, найкрасивішим і неповторним. Тут на допомогу водіям приходить тюнінг автомобілів.

 • Світний магніт на холодильник

  Вперше ідея тримати папери за допомогою магніту була офіційно запатентована в 1956 році. А ідея вішати магніти на холодильник народилася в далекому 1971 році. Спочатку переслідувалися чисто практичні цілі, такі як: замаскувати дефект на поверхні, прикріпити записку членам родини і вже пізніше почали прикрашати холодильник, створюючи індивідуальний дизайн кухні.

 • Світна фуга для швів Acmelight Grout. Оздоблюємо басейн.

  Ви плануєте зробити басейн перед будинком або на базі відпочинку, а можливо у своїй лазні? Шукайте незвичайні рішення для оздоблення? Тоді ви неодмінно повинні розглянути варіант використання світного заповнювача швів.

Поставити питання консультанту
×
Вкажіть Ваше імʼя!

Вкажіть Ваш E-mail!

Вкажіть Ваше питання!

Натискаючи кнопку "Надіслати" я погоджуюся на отримання інформаційних та рекламних матеріалів AcmeLight TM
Invalid Input