ТЕХНІКА НАНЕСЕННЯ СВІТНОЇ ФАРБИ ACMELIGHT INTERIOR ДЛЯ ВНУТРІШНІХ ПОВЕРХОНЬ

1. ПІДГОТОВКА ПОВЕРХНІ
Фарба підходить для фарбування дерев'яних, гіпсокартонних, оштукатурених поверхонь, а також шпалер. Поверхня повинна бути чистою, сухою, вільною від частинок що слабко тримаються, пилу і старих покриттів.

2. ҐРУНТУВАННЯ
Ґрунтування проводити обов'язково! Для ґрунтування рекомендується використовувати будь-яку ґрунтовку глибокого проникнення на водній основі. Наносити ґрунтовку щіткою або методом розпилення.

3. МЕТОДИ НАНЕСЕННЯ
Наноситься валиком, щіткою або методом напилення. Рекомендується нанесення методом напилення для отримання більш рівномірного і якісного ефекту світіння. При такому методі нанесення фарби розмір сопла фарбувального пістолета повинен становити 0,7-1,8 мм (залежно від консистенції фарби). При нанесенні фарби вручну використовується малярська щітка середньої жорсткості. Витрата фарби значно зменшується.

4. ПІДГОТОВКА ФАРБИ ACMELIGHT
Фарбу добре збовтати і перемішати. Допускається розведення фарби водою до робочої в'язкості, але не більше 20%. Підняти з дна банки осівший пігмент за допомогою металевого предмета. Перемішувати протягом 1-2 хвилин до однорідного стану і рівномірного відтінку, використовуючи при цьому дриль з міксером для лакофарбових виробів. На дні не повинно бути осаду. Фарбу перелити в бачок фарбопульта. Використовувати як верхній, так і нижній бачок фарбопульта.

5. НАНЕСЕННЯ ФАРБИ ACMELIGHT
Наносити фарбу потрібно плавними рівномірними рухами спочатку мінімум в 2 шари: перший шар наноситься вздовж, а другий - поперек. Тривалість сушки між шарами - 4-6 годин. Фарбопульт тримати перпендикулярно на відстані 15-20 см від оброблюваної поверхні до повного перекриття плівкою (орієнтир - відтінок поверхні). Повне висихання при температурі +25˚С до 4 годин.

6. ЗАВЕРШАЛЬНИЙ ЕТАП
По закінченню робіт зробити промивання фарбопульту.