Добрий день! Хочемо креативно забрендувати офіси. З'явилася ідея забрендувати за допомогою світного паперу. Порахували - для такого ексклюзиву виходить недорого.
Владислав Київ.

Владиславе! Якщо використовувати всередині офісу, то світний папір підійде відмінно. Для оформлення зовні краще взяти самоклейну світну плівку.

Вітаю! я займаюся виробництвом керамічних виробів. Крім усього іншого, виготовляю фігури для саду. Зацікавила Ваша продукція. Думаю, що світний ефект зробить нашу продукцію ще більш затребуваною.
Микола, Донецька область.

Звичайно, Миколаю! Світні фарби крім унікального світного ефекту, мають ряд властивостей, що якнайкраще підходять до Ваших виробів. А саме: хороша адгезія, атмосферостійкість, механічна стійкість, а також стійкість до впливу миючих засобів.

Привіт з Днем Народження! Бачимо перспективи світної фарби для використання в міській орхітектуре. Фасади, бортовий камінь, стовпи, таблички на будинках.
Архітектурна студія, Астана.

Дякуємо за привітання! Ідея дуже хороша і її вже з успіхом застосовують в ОАЕ. Треба і нам використовувати їх позитивний досвід і робити світ навколо нас яскравіше і красивіше! Успіхів Вам в такій потрібній для людей справі!

Займаюся меблями і хотів би спробувати вашу продукцію в застосуванні. Можу надалі співпрацювати з Вашою компанією. Чи можна замовити зразки фарби конкретних видів?
Дмитро Сергійович, Біла Церква

Здрастуйте, Дмитро Сергійович. Спасибі що звернули увагу на нашу продукцію і хочете почати застосовувати її у своєму виробництві. У ми маємо стандартний набір зразків для ознайомлення з нашою продукцією. Ви можете замовити фарбу певного виду для проби.

Ознайомилися з Вашою пропозицією, вона здалося нам цікавою. Хотіли б уточнити такий момент: закуповуючи у вас фарбу, чи можу я самостійно фарбувати нею різні речі (флешки, брелки і т.п.) і продавати?
Валерій Токар

Добрий день, Валерій! Звичайно, поряд з реалізацією продукції Ви можете самостійно використовувати світну фарбу для фарбування виробів. Менеджери компанії підкажуть Вам, як розвинути цей напрямок бізнесу.

Цікавить яка фарба підійде для нанесення реклами на авто?
Ігор, Молдова

Рекламу на авто можна нанести через трафарет фарбою Аcmelight Metal

Вітаю! хотілося б дізнатися у Вас є можливість використовувати Ваш світний папір для друку світних листівок (розклеювання по стовпах міста і т.і.) боїться він вологи?
Петро Якович

Здрастуйте, Петро Якович! Фотопапір відмінна ідея для реклами, але як подібний до нього звичайний папір він підпадає під вплив вологи. У вологих умовах використовувати світний фотопапір не рекомендується.

Добрий день! Яку фарбу можна використовувати для натяжних матових стель? Якої шкоди вона може завдати стелі?
З повагою, Кириченко Дмитро.

Здрастуйте, Дмитро! У разі використання товстого матового матеріалу на основі поліпропілену, то рекомендується світна фарба по пластику, якщо стандартний матеріал, то інтер'єрна фарба відмінно впорається із завданням.