Поставити питання!

  1. *
    Вкажіть Ваше ім’я!
  2. *
    Вкажіть Ваш E-mail
  3. *
    Ви не поставили питання!
  4. Invalid Input

Термін служби, шкода при використанні у житлових і ванних кімнатах?
Ташкент

Термін служби всередині приміщень складає до 20 років. Світна продукція абсолютно нешкідлива, що підтверджується Сертифікатами якості виробника.

На Вашому сайті є фотографія з пляшкою, пофарбованою в зелений колір - вона пофарбована зовні? І якщо так, тоді мені цікаво - як виглядає ця пляшка з, наприклад, водою всередині? Чи видно якийсь "контур" від рідини?
Алла, Мінськ

Забарвлена світною фарбою пляшка має привабливий ефект і, якщо буде заповнена рідиною, то тільки при близькому огляді можна побачити рівень вмісту.

Хотілося б уточнити декілька питань: Скільки фарба тримається на дисках автомобіля? Чи є які небудь гарантії, які я можу надати клієнтам?
Кіровоград.

Виходячи з досвіду більше 50-ти покупців, якість світіння фарби і світіння на диску однакові впродовж 1,5 років. Для збільшення терміну служби рекомендується використовувати захисні лаки.

Якщо використовувати фарбу для флористики чи є запах?
Анжела, Київська область.

Запах у фарби нейтральний, але при роботі з фарбою приміщення вимагає провітрювання і, звичайно, дотримання всіх норм безпеки.

Наскільки щільно прилягає фарба на спецодяг і як себе веде після прання? Після якого разу вона втрачає свої властивості і змивається?
Станіслав Приходько, Дніпропетровськ.

Згідно з методом шовкотрафарету наша фарба щільно прилягає до поверхні і відмінно передає свою кольорову гаму. Кількість прань з гарантованим зображенням - не більше 30-ти. Властивості можуть губитися тільки через вимивання фарби.

На скільки я знаю для нанесення логотипу або інших написів на фарбу потрібно певне обладнання - якого ваше рішення?
Білгород-Дністровський.

Нанесення логотипу та інших зображень світною фарбою здійснюється за допомогою шовкотрафаретного методу нанесення.

Вітаю! Мене цікавить інформація по фарбі. Чи можна її використовувати в принтері?
Артем

Добрий день, Артем! Наша фарба має безліч сфер застосування, але для принтера вона не придатна.

Вітаю! Дуже хочу зробити дитячу кімнату незвичайною. Знайшла Ваш сайт і загорілася ідеєю розфарбувати стіни малюнками з мультфільмів. Перш ніж купувати фарбу, хочу дізнатися про ступінь «нешкідливості» чи шкідливості для здоров'я. Мені це дуже важливо!
Аліна. Татарстан.

Вітаємо, Аліна. Наш продукт здатний не тільки прикрасити дитячу кімнату, ще він має можливість дивувати. Застосувати можна світну і невидиму флуоресцентну фарбу, яка, в свою чергу, може бути своєрідним нічником для дитини. Наш продукт сертифікований і пройшов санітарні випробування, копії сертифікатів будуть додані до замовлення. Згідно з висновками, світні продукти безпечні для людини.

Добрий день! Шукаємо постачальників по ФЕС. Чи працюєте ви з Росією, на яких умовах, де можна подивитися ваші ціни?
Барнаул

Здрастуйте, наша компанія активно займається впровадженням систем безпеки на всіх рівнях і у всіх країнах світу. Ознайомитися з умовами співпраці, цінами ви можете, зв'язавшись м менеджером компанії.

Здрастуйте. Яке мінімальне замовлення фарби Acmelight Road для дорожньої розмітки та які умови покупки?
Харчишен Михаїл, Баку

Здрастуйте, Михаїл! Мінімальне замовлення фарби - 2 літри. Ми працюємо по 100% передоплаті і відразу ж після оплати ми відправляємо продукт. Доставка оплачується клієнтом. Вартість доставки залежить від обсягу замовленої продукції.

Добрий день. Хотілося б отримати зразки, інтерес до продукції в основному для застосування на дорогах-60%, + 40% всі інші напрямки. на яких умовах ви висилаєте зразки? спасибі.
Микола Запоріжжя

Добрий день, Миколо! Зразки продукції (стандартний набір) безкоштовні. Ви оплачуєте тільки вартість доставки.

Скільки потрібно фарби що-б пофарбувати авто?
Олександр, Новотроїцьк.

Здрастуйте, Олександр. Щоб знати, скільки потрібно фарби для фарбування авто, в першу чергу ви повинні знати площу поверхні, що покривається. 1 літру фарби вистачає для нанесення на 8 м2в один шар.

Прошу могли б описати як зберігати фарбу для квітів. так як ми хочемо перелити її за меншими обсягами.
Артем, Дніпропетровськ

Здрастуйте, Артем! Не рекомендуємо, оскільки будь-які лакофарбові продукти необхідно зберігати в герметично закритих ємностях, призначених для фарби (пластикова тара для зберігання не підходить).

Мені для зразка, для наочності потрібно їм пофарбувати стіну будівлі, як це зробити? зараз і дощі і холодно, чи ляже фарба, чим фарбувати.
Оксана

Оксана! Якщо звичайно йдуть дощі, то ви ніяк не зможете пофарбувати, бо повинна бути суха погода. Хмарність для фарбування не перешкода, але головне щоб не було дощу.

Питання такого плану: чим пофарбувати глиняний виріб, щоб він світився під водою? І чи буде світитися взагалі?
Мурат, Туркменістан.

Мурат! Наша фарба буде світитися під водою, і якщо у вас виріб саме глиняний, то найкраще підійде фарба по склу (як би дивно це не звучало). Просто Вам потрібно буде прогрунтувати глиняний виріб, щоб він мав рівну поверхню і нанести нашу фарбу.

Скажіть будь ласка яка фарба підійде для фарбування натурального каменю на вулиці, на скільки її вистачить після фарбування (дощ, сніг, і т.і.)
Кирило.

Кирило! Для фарбування натурального каменю Вам підійде наша фарба по бетону. Колірну гамму ви зможете побачити в прайсі. Зовні, тобто на вулиці, фарба служить до 7 років.

Скільки потрібно фарби на фарбування диска? Скільки тримається фарба на диску? Якщо замовляти партію, то через яку компанію ви приносите її?
Рустем.

Добрий день, Рустем.
1) щоб пофарбувати один диск, ви можете використовувати 0,5 л фарби по металу. у два шари
2) фарба по металу прослужить вам років 6-7,
3) ми працюємо багато років з транспортною компанією ЕМС, оскільки вона доставляє вантажі будь-яких обсягів у різні точки світу, швидко і в повній цілості.

Поставити питання консультанту
×
Вкажіть Ваше імʼя!

Вкажіть Ваш E-mail!

Вкажіть Ваше питання!

Натискаючи кнопку "Надіслати" я погоджуюся на отримання інформаційних та рекламних матеріалів AcmeLight TM
Invalid Input