Дизайн інтер’єрів

Декоративну штукатурку, як оздоблювальний матеріал, почали використовувати ще в стародавньому Римі. Але світну декоративну штукатурку вперше запропонувала компанія Acmelight. Особливість венеціанської штукатурки Acmelight™ - в її здатності світитися в темряві.

Відпочинок у літньому кафе - це щось середнє між відпочинком у звичайному кафе і відпочинком на природі. Тому власники літніх майданчиків шукають креативні ідеї облаштування та оформлення своїх закладів для залучення різних типів відвідувачів. Комусь до душі старий дворик, комусь морська шхуна, хтось любить відпочивати в саду, а когось приваблює космічна тема. Всі ми різні, але об'єднує нас спільна любов до загадкового світіння в темряві.

Хочу зоряне небо

Кепська штука Інтернет! Стільки нового кожен день, хоч замок навішуй на комп'ютер від своїх домочадців. Не встигли зробити ремонт, як з'явилися нові ідеї. З Інтернету, звичайно ж!

В цьому кафе завжди є відвідувачі

Тепла пора року - хлібна пора для власників розважальних закладів під відкритим небом. З травня по вересень танцювальні майданчики Open air, ресторанчики і літні кафе працюватимуть від заходу до світанку, приносячи задоволення відвідувачам, а господареві прибуток.

Все частіше дизайнери отримують замовлення на оформлення інтер'єрів з використанням декоративних елементів і предметів старовини. І це не дивно. Доторкнувшись до минулого, гостріше і цікавіше сприймаєш сьогодення. Але не завжди є можливість придбати старовинні артефакти і не скрізь їх можна залишати у відкритому доступі. І тут на допомогу приходить унікальний матеріал - кракелюр.

При опитуванні на одному з сайтів, присвячених дизайну, на тему: «Чи хочете Ви жити в квартирі з оригінальним дизайном?» 16% респондентів відповіли, що вже живуть в такому, 37% - хочуть цим зайнятися, 37% хочуть, але не можуть визначитися з ідеєю. Тим, хто планує зробити оригінальний дизайн своєї квартири або будинку, буде цікава ця стаття.

Маленьке світне диво

Ці невеликі «камені», що світяться в темряві, насправді зроблені компанією Acmelight із пластику, при виробництві якого доданий люмінофорний пігмент. Спеціальна технологія нанесення на поверхню каменів акрилового шару робить їх дуже стійкими до будь-якого впливу зовнішнього середовища. Світні камені Acmelight™ можна використовувати як для оздоблення в середині приміщень, так і ззовні. Декоративне каміння навіть під водою не втрачає своїх властивостей, що обумовлює широкий спектр застосування.

У чому відмінність сучасних художників від тих, хто творили свої твори в минулих століттях? У тому, що їм з кожним днем все складніше дивувати розбещену досягненнями цивілізації людину. Тому, для художника важливо знайти не тільки свою техніку виконання, а й свої фарби для картин. І, якщо це відбувається, то талант творить чудеса. Так і сталося з відомою в Узбекистані художницею Vic KI, яка вибрала техніку нанесення фарб за допомогою аерографа і світні і флуоресцентні фарби ТМ Acmelight.

Одне з основних завдань дизайну житлових, громадських і промислових приміщень - це оптимальне поєднання краси і практичності. Коли йдеться про підлоги - це питання двічі актуальне. Основне навантаження в приміщеннях полягає на підлоги - значить вони повинні бути міцними. Гарна підлога здатна моментально прикрасити приміщення.

Поставити питання консультанту
×
Вкажіть Ваше імʼя!

Вкажіть Ваш E-mail!

Вкажіть Ваше питання!

Натискаючи кнопку "Надіслати" я погоджуюся на отримання інформаційних та рекламних матеріалів AcmeLight TM
Invalid Input