Для малого і середнього бізнесу

Все почалося з листа «Вітаю! У мене невеликий будівельний магазин. Скоро мені потрібно буде поставити рекламну вивіску свого магазину вздовж дороги. Проблема в тому що там немає освітлення. Я на вашому сайті acmelight.com.ua побачив, що можна рекламу зробити світною. Як це здійснити за допомогою Ваших продуктів?»

Виробництво і продаж малих архітектурних форм (далі МАФ): фонтани, вазони, лавки, ліхтарі садові, садові скульптури, садово-паркові архітектурні елементи - досить прибутковий бізнес.

Світні білборди — як зробити рекламу ефективною?

Що таке білборд? В першу чергу - це спосіб донести до потенційних клієнтів інформацію про послуги або продукти за допомогою привабливої реклами на дошці оголошень. А що приваблює увагу найбільше? Звичайно, яскраві кольори і світло. Саме тому, сьогодні багато хто використовує світний білборд, реклама на якому виглядає заманливо і незвично за рахунок м'якого природного світіння, що виходить від малюнка і тексту з настанням темряви. Такий білборд обов'язково зверне на себе увагу незвичайністю і оригінальністю. Що потрібно для того, щоб зробити такий білборд самостійно? Ніяких чудес і супердорогих коштів - світна фарба AcmeLight Oracal для шовкотрафаретного друку на твердій поверхні або світна плівка оракал Acmelight™ для білборда на основі люмінофора - ось головний секрет ефективної зовнішньої реклами.

Сучасна парковка – це світна парковка

Проблема паркування у великих містах і обласних центрах чи не найгостріша. Адже автомобіль вже давно не розкіш, а засіб пересування, але землі, яку можна віддати під влаштування парковки більше не стає.

Як зробити наші дороги красивими, надійними, сучасними і при цьому ще й заощадити бюджет? Думаєте, що це питання без відповіді? Помиляєтеся! Відповідь знайшли технологи Фабрики з виробництва світних матеріалів. Це використання світного кварцового піску Acmelight Quartz Sand для розмітки на дорожньому покритті з асфальту. Але про все по порядку.

Фотографи та поліграфісти можуть заробляти більше

Чи існує бізнес-ідея, яка вимагає мінімуму вкладень і при цьому окупається в десятки разів? Хоча в це важко повірити, але, тим не менш, це реальність.

Світні диски на авто - додатковий дохід для автосервісу і мобільного шиномонтажу

Кому потрібен мобільний шиномонтаж

При чому тут компанія АкміЛайт? Зараз дізнаєтеся.

Ідея для сезонного бізнесу

Кожен підприємець хотів би знайти унікальну ідею, яка була б цікавою та користувалася попитом, і приносила б стабільний прибуток. Але іноді ідеї просто порхають у повітрі, а ми їх не помічаємо. Одна з таких ідей - створення прикрас для свята, які світяться у темряві.

Історія прапорів налічує більше 300 років. Прапор здавна вважається не тільки національною ознакою, а й гордістю країни.

Навіщо потрібні таблички на домах

Таблички на будинках з назвою вулиці і номера будинку грають досить важливу роль в нашому житті. Здавалося б, що таке табличка або покажчик на житловому будинку? Насправді, часом від наявності таких покажчиків може залежати навіть людське життя. Не вірите? Добре, припустимо тоді (не дай Бог, звичайно), що хтось із мешканців будинку, на якому немає покажчика з назвою вулиці і його номером, потребує швидкої медичної допомоги. Скільки часу може піти у карети Швидкої допомоги на пошуки потрібного будинку без покажчика і особливо вночі? Добре, якщо місто невелике, а якщо йдеться про мегаполіс? Робіть висновки. Інший варіант - покажчик на житловому будинку присутній, все як годиться, але який сенс від нього з настанням темряви? Не всі ж при собі мають ліхтарик, чи не так?

Реклама на цій машині залучила 1 млн. покупців

Уявіть, що назву Вашого продукту потенційний покупець бачить цілодобово...

Багато фірм приділяють велику увагу оформленню своїх офісів, проводять масштабні і дорогі рекламні компанії в інтернеті і на радіо, але абсолютно ігнорують таку з їх точки зору дрібницю, як оформлення транспорту.

Поставити питання консультанту
×
Вкажіть Ваше імʼя!

Вкажіть Ваш E-mail!

Вкажіть Ваше питання!

Натискаючи кнопку "Надіслати" я погоджуюся на отримання інформаційних та рекламних матеріалів AcmeLight TM
Invalid Input