Сувенірна продукція

А Ви замислювалися про те, чому ми так любимо Різдво і Новий рік? Причому люблять ці свята люди різного віку і національностей. Святкують по-різному, але люблять всі. Секрет простий - всі ми чекаємо дива, чародійства і з надією і завмиранням у серці загадуємо найзаповітніші бажання під ошатною ялинкою опівночі.

Дачний дизайн

Дачний сезон у розпалі і власники земельних ділянок змагаються в оригінальності ідей для ландшафтного дизайну. Але, чим здивувати сусідів, якщо вони теж мають і газон, і клумби, і декоративний ставок і альтанку? На допомогу можуть прийти світні фарби виробництва компанії АкміЛайт. Абсолютно безпечні для людей, рослин і садової живності, вони накопичують світло протягом дня, а вночі поступово його віддають.

Такі дивовижні сувеніри

Творці сувенірів постійно шукають нові ідеї, намагаються зацікавити, залучити і навіть здивувати покупців. Як це зробити, наприклад, в курортному місті, коли потрібно багато однакових і недорогих сувенірів? Коли покупець хоче купити місцеву черепашку і одночасно не таку як у всіх? Є простий і оригінальний вихід - використовувати світні фарби компанії АкміЛайт. Два три помахи пензля - і сувенір заграв яскравими фарбами вдень і ніжним, місячним світлом вночі.

Новий рік, це час чарівних казок, загадування та здійснення бажань

В каміні затишно потріскують поліна, журнальний столик прикрашений плетеною серветкою і стоїть свічник. І ось в центрі кімнати господиня різдва і новорічних свят - красуня ялинка. У шафі на верхній полиці ми зберігаємо коробку з новорічними іграшками, які дуже дорогі нашій пам'яті. Деякі вже навіть зносилися, втратили свій лоск. Наша компанія пропонує вам провести реставрацію новорічних іграшок за допомогою нашої продукції.

Заробіток на улюбленій справі

Фотографія - це захоплення для душі, на якому можна непогано заробити, знімаючи дні народження, корпоративи, весілля, випускні бали та інші заходи. Правда, з кожним днем на цьому ринку зростає конкуренція.

Правда про магніти

Вперше ідея тримати папери за допомогою магніту була офіційно запатентована в 1956 році. А ідея вішати магніти на холодильник народилася в далекому 1971 році. Спочатку переслідувалися чисто практичні цілі, такі як: замаскувати дефект на поверхні, прикріпити записку членам родини і вже пізніше почали прикрашати холодильник, створюючи індивідуальний дизайн кухні. Мода на такі прикраси в країни СНД прийшла з європейських країн і міцно влаштувалася в нашому повсякденному житті. Круглі, квадратні, у вигляді фігурок казкових персонажів і навіть у вигляді бутербродів - на будь-який смак і гаманець.

Поставити питання консультанту
×
Вкажіть Ваше імʼя!

Вкажіть Ваш E-mail!

Вкажіть Ваше питання!

Натискаючи кнопку "Надіслати" я погоджуюся на отримання інформаційних та рекламних матеріалів AcmeLight TM
Invalid Input