У промисловості та на транспорті

Життя сучасної людини неможливе без головних помічників: пожежних служб, служб поліції, швидкої допомоги та газової служби. Це, що стосується звичайного повсякденного життя. Але насправді служб екстреної допомоги набагато більше: це ще й аварійні служби міста, і поліція, і ДПС, і служби МНС.

Морський порт, як транспортний вузол і місце безпечної стоянки суден, працює 24 години на добу. Тому, доцільність заміни звичайного фарбування поверхонь на фарбування світною у темряві фарбою обладнання, огорож, розмітки і т.д. не викликає вже ні в кого сумнівів. Так зручніше в експлуатації, так безпечніше в обслуговуванні. Це стверджують фахівці, які вже не перший рік використовують світне обладнання.

З кожним роком зростає кількість великих бізнес центрів. Візьмемо, наприклад, офісну будівлю, розташовану у 15 поверховому будинку площею 30 000 кв. м з багаторівневою стоянкою.

Світна фарба Acmelight™ має два основних призначення - декоративне і для систем безпеки і тому з успіхом може бути використана для фарбування морських і річкових плавзасобів, а також відповідного обладнання і пристосувань. Це може бути яхта, катер, човен, теплохід, буксир, суховантаж, танкер, рибальське судно, судна спеціального призначення, баржі, плавкрани, пороми і понтони.

З кожним роком в містах зростає кількість транспортних засобів. Тому будівництво та облаштування парковок збільшується пропорційно. Як зробити так, щоб парковка була завантажена постійно? Як знизити витрати на обслуговування?

Пересування річкових суден по річках, каналах і водосховищах не менш небезпечне в порівнянні з рухом автотранспорту на жвавих трасах міст.

Як швидко вибратися з метро в разі надзвичайної ситуації? Що допоможе зробити це оперативно і без зайвої паніки?

Табличка, яка може врятувати життя

Будь-яке громадське місце має потребу у величезній кількості супровідної інформації. Вивіски, таблички, стенди та вказівники настільки звичні, що часто на них не звертають уваги. Але серед них чимало таких, від яких залежить безпека відвідувачів. Особливо ця проблема актуальна для концертних залів, кінотеатрів, спортивних комплексів, нічних клубів та інших центрів масового скупчення людей.

Аеропорт являє собою елемент транспортної системи, основним завданням якого є прийом і відправка пасажирів, багажу, поштових та комерційних вантажів. Аеропорт здійснює обслуговування повітряних лайнерів і забезпечує безпеку їх польотів.

Проблема безпеки руху залізничного транспорту з кожним роком стає все гостріше і тому будь-які способи і методи вирішення цієї проблеми становлять інтерес для фахівців, що займаються цими питаннями.

Скільки разів слухаючи зведення новин ми дивуємося кількістю постраждалих під час землетрусів та інших стихійних лих.

Поставити питання консультанту
×
Вкажіть Ваше імʼя!

Вкажіть Ваш E-mail!

Вкажіть Ваше питання!

Натискаючи кнопку "Надіслати" я погоджуюся на отримання інформаційних та рекламних матеріалів AcmeLight TM
Invalid Input