З ростом соціальної активності прекрасної половини людства стає актуальною тема самореалізації жінок, які в силу різних причин не мають основної роботи, знаходяться в декретній відпустці або мають достатньо вільного часу для додаткової роботи.

Хоча роботою в прямому сенсі це не назвеш.

Компанія Acmelight пропонує високоприбутковий бізнес для жінок, в якому вони можуть не просто реалізувати свій творчий потенціал, а й при цьому мати постійний зростаючий дохід.
В пакеті "Високодохідний бізнес для жінок", який ми пропонуємо, включені такі товари як: натуральні світні камені, лаки для нігтів які світяться, світний фотопапір, світна фарба для квітів. Відразу виникає питання "Як на цьому заробляти?".
Кожен вид продукції передбачає свій бізнес-план.

 

Світний лак для нігтів.

lak dla nogteyСяючі лаки допоможуть створити індивідуальний і ексклюзивний стиль власниці світних нігтів на вечірці і в клубі; лаки мають як видиму поверхню, так і невидиму, що дає приголомшливий ефект несподіванки на вечірці.

Потенційні покупці:
салони краси, манікюрні та педикюрні кабінети; точки продажів косметики і парфумерії; представники мережевих компаній, що займаються суміжною продукцією (косметика та засоби догляду за руками і ногами); друзі та знайомі.

Початкові вкладення: закупівля 2-3-х упаковок лаку для нігтів "Класичний" (в упаковці 12 штук об'ємом по 16 мл). Вартість 1 упаковки - 48 Euro без урахування вартості доставки.
Рекомендована націнка: може обмежуватися тільки категорією потенційних покупців. Якщо Ви плануєте працювати в сегменті дорогих (елітних) салонів і покупців, то можна встановлювати націнку 100% і більше; відповідно для середнього сегмента - до 50%.

lak dla nogtey1lak dla nogtey2lak dla nogtey3lak dla nogtey4lak dla nogtey5lak dla nogtey6Як рекламувати та продавати продукцію: основним джерелом реклами служитимуть задоволені покупці. На початковому етапі можна зробити листівки і роздати потенційним покупцям (витрати на 1000 листівок - до 30 Euro), розмістити оголошення з фотографіями на інтернет - дошках і невеликі інтригуючі статті на місцевих інтернет порталах. Хороший результат можна отримати, створивши і розкрутивши групу в соціальних мережах. Наша компанія надасть Вам шаблони листівок, варіанти «працюючих оголошень» і цікаві фотографії продукції та результатів її застосування, а також сертифікат якості і гігієнічний висновок на продукцію. Але основні продажі можуть початися після відвідин потенційних покупців та проведення міні-презентацій (як проводити презентації розповість менеджер нашої компанії).

Отже:
Виручка від продажу в 1-й місяць: лак 23 шт * 10 Euro = 230 Euro

Витрати в 1-й місяць: лак 2 упаковки * 12 шт* 4 Euro = 96 Euro

доставка: орієнтовно = 24 Euro
для реклами 1 шт лака
листівки = 30 Euro
разом: 150 Euro

Прибуток в 1-й місяць: 80 Euro

Прибуток від продажів у 2-й місяць: лак 24 шт * 10 Euro = 240 Euro

Витрати у 2-й місяць: лак 2 упаковки * 12 шт* 4 Euro = 96 Euro
доставка: орієнтовно = 24 Euro
разом: 120 Euro

Прибуток у 2-й місяць: 120 Euro

Подальшій прибуток залежить від кількості продажів.

При закупівлі продукції у дилерів Acmelight Ви економите на доставці, а значить, збільшуєте свій прибуток!

Світна фарба для квітів

kraska dla zvetovСвітні фарби для квітів можуть перетворити абсолютно всі квіти в щось дивовижне і ексклюзивне. Фарбу можна використовувати на всі свята: 8 березня, День Святого Валентина, Дні Народження, День Матері, ювілеї та річниці, Новий Рік, на весільні свята тощо, тобто для всіх знаменних днів. Можна прикрашати зрізані букети або квіти і рослини на газонах і клумбах.

Потенційні покупці:
квіткові салони, студії декору і самостійно працюючі декоратори, служби доставки квітів, весільні салони, компанії з озеленення, художні салони.

Початкові вкладення: закупівля 1 літру (для продажу) + 0,5 літру (в рекламних цілях) фарби для нанесення на квіти AcmeLight Flower. Вартість 1 літра - 100 Euro; 0,5 літра - 55 Euro без урахування вартості доставки.

kraska dla zvetov1kraska dla zvetov2kraska dla zvetov3kraska dla zvetov4Додаткова інформація: фарба наноситься пензлем, розпилювачем або зануренням.
Витрата: При ручному фарбуванні 1л на 600-700 бутонів, через пульверизатор - 1100-1300 бут.

Рекомендована націнка: Якщо продаж йтиме на літри, то націнку рекомендується робити не більше 30%; якщо Ви не полінуйтеся і розфасуєте фарбу по 50 - 100 г, то націнка може скласти і 100%.

Як рекламувати та продавати продукцію: основним способом реклами буде обхід потенційних покупців з демонстрацією світних можливостей фарби. Всі потенційні покупці, які захочуть використовувати в роботі фарбу AcmeLight Flower, стануть Вашими постійними замовниками. Є сенс серед них вибрати 2-3 салони, куди Ви будете спрямовувати замовників готових світних квітів, які звернулися до Вас. А вони до Вас будуть звертатися після того, як Ви розмістите інформацію про фарбу з фотографіями квітів в інтернеті (якісні фото компанія надає). Щодо реклами світної фарби для квітів в інтернеті, то це може бути зроблений Вами простий сайт-візитка на безкоштовному майданчику, оголошення на безкоштовних дошках. Можна домовитися з потенційними покупцями про розміщення інформації про світні ефекти фарб на живих квітах на другій стороні їх візиток, розділивши з ними вартість виготовлення візиток (не більше 5 Euro за 1000 шт.).

Отже:
Виручка від продажу в 1-й місяць: 1 літр фарби * 200 Euro = 200 Euro

Витрати в 1-й місяць: 1 банка (1 л фарби) * 100 Euro = 100 Euro
1 банка (0,5 л фарби) * 55 Euro = 55 Euro
доставка: орієнтовно = 25 Euro
разом: 180 Euro

Прибуток у 1-й місяць: 20 Euro

Виручка від продажу в 2-й місяць: 1 літр фарби * 200 Euro = 200 Euro

Витрати в 2-й місяць: 1 банка (1 л фарби) * 100 Euro = 100 Euro
доставка: орієнтовно = 25 Euro
разом: 125 Euro

Прибуток у 2-й місяць: 75 Euro

Подальшій прибуток залежить від кількості проданої фарби..

При закупівлі продукції у дилерів Acmelight Ви економите на доставці, а значить, збільшуєте свій прибуток!

Світні камені

art stones1Світні камені можуть бути використані практично скрізь. Це і декор для акваріума, як декоративне наповнення всіляких вазонів, прикраса вітрин магазинів, елементи біжутерії, це і складова декоративних стін і доріжок. Ви можете стати продавцем найцікавішого і, головне, незвичайного декору.

Потенційні покупці:
Спеціалізовані магазини декору, місця продажу акваріумів і приладдя до них, студії дизайну, декору та самостійно працюючі декоратори, майстри з виготовлення прикрас, будівельні фірми.

Додаткова інформація: світні камені можуть бути штучними (світні дизайнерські камені AcmeLight Art Stones 3 * 2см, світні пластикові камені AcmeLight PVC Stones 4 * 5см) і натуральними (світні натуральні камені Acmelight Nature Stones (10 * 12см).

art stones2art stones3art stones4art stones5Початкові вкладення: закупівля по 1 кг кожного виду каменів. Вартість 22 / 31,5 / 20 Euro відповідно без урахування доставки.

Рекомендована націнка: націнка може варіюватися від 30% до 80% залежно від закуповуваної кількості (чим більше закуповують - тим менше націнка).

Як рекламувати та продавати продукцію: хороший результат дає реклама в інтернеті: соціальні мережі, оголошення з картинками. З тими, хто зацікавився, необхідно зустрітися і продемонструвати світний ефект каменів. Дрібні продажі можуть відбуватися прямо на першій зустрічі. Для цього необхідно розфасувати камені по 100 - 200 г в поліетиленові пакетики. Можна самостійно підготувати гарно упаковані камені для подарункового варіанта.

Отже:
Виручка від продажу в 1-й місяць:
3 кг каменів * (33 / 47,5 / 30) Euro = 110,5 Euro

Витрати в 1-й місяць: 3 кг каменів * (22 / 31,5 / 20) Euro = 73,5 Euro

Прибуток в 1-й місяць: 37 Euro

Подальший прибуток залежить від кількості проданих каменів.

Для виключення витрат з доставки продукції, світні камені краще купувати у дилерів Acmelight у Вашому регіоні.

Світний фотопапір

photopaperСвітний фотопапір допоможе перетворити будь-які фотографії в щось незвичайне; з ним можна зробити листівку на День народження або валентинку; надруковані фотографії або картинки можна використовувати в магнітах на холодильник.

Потенційні покупці:
рекламні агентства, друкарні, магазини сувенірів, магазини квітів, весільні салони, дизайнери.

Початкові вкладення: закупівля 1 упаковки (50 аркушів А4 * 2,5 Euro) – 125 Euro

Рекомендована націнка: до 50%

Як рекламувати та продавати продукцію: рекомендується зробити візитки зі світного фотопаперу (12 шт. з формату А4) з Вашими реквізитами і роздати потенційним покупцям. Візитка (яка демонструє ефект світіння) сама буде рекламувати продукцію.

photopaper1photopaper2photopaper3photopaper4Отже:
Виручка від продажу в 1-й місяць: 45 аркушів * 3,75 Euro = 168,75 Euro

Витрати в 1-й місяць: 50 аркушів * 2,5 Euro = 125 Euro
Виготовлення візиток - 5 аркушів
разом: 125 Euro

Прибуток в 1-й місяць: 43,75 Euro

Виручка від продажу в 2-й місяць: 50 аркушів * 3,75 Euro = 187,5 Euro

Витрати в 2-й місяць: 50 аркушів * 2,5 Euro = 125 Euro

Прибуток у 2-й місяць: 62,5 Euro

Подальший прибуток залежить від кількості проданого фотопаперу.

Для виключення витрат з доставки продукції, світний фотопапір краще купувати у дилерів Acmelight у Вашому регіоні.