Здавалося б, що придумати цікавого з тим чим ми користуємося постійно і по кілька разів на день. Річ, яка 100% є в будинку у кожного і займає не малу роль в дизайні кімнат. Річ, яка є в кожній кімнаті, а то і по кілька примірників. Важко здогадатися, про що ми. Але насправді все просто, адже це вимикачі світла і розетки) Так-так саме вони. І ця ідея як для особистого застосування, так і для цілого виробництва.

Вимикач, це та річ, про яку 70% навіть не замислюються, роблячи ремонт. Вони можуть як зіпсувати весь дизайн, так і підкреслити в ньому певні ноти. Білі, сірі, коричневі, чорні - це все не те. Точніше те, але не особливо цікаво. Ми ж хочемо підказати ідею з використанням світних вимикачів без встановлених в них діодів. І тут, звичайно, не обійтися без фарби AcmeLight. Адже це саме те рішення, яке допоможе позбутися зайвих кВт на лічильнику. А самі вимикачі без діодів виглядатимуть більш простіше.

Все просто, як нафарбувати нігті. Берете фарбу AcmeLight Plastic і покриваєте вимикач або розетки, або і те, і те) Таке можна зробити як з уже встановленими кнопками, так і спочатку на заводі. Така електрофурнітура вдень, буде заряджатися від сонячного світла і ввечері від самої лампи, а вночі, в темряві буде помітна завдяки світінню. Так само не обов'язково покривати предмет повністю, можна зробити на ньому візерунки або намалювати малюнок. Дизайнери так само коли роблять розпис стін можуть приховати вимикач за малюнком і зробити з нього частину картини.

А в темних місцях такі вимикачі стануть знахідкою для кожного. Адже не просто так знайти в темряві вимикач, але, коли він світиться це зробити на 100% легше. Така ж ситуація і з електрощитовою і вимикачами в торгових центрах і великих приміщеннях. Так що, покривши вимикач нашою фарбою ви отримаєте оригінальні прикраси для інтер'єру і на трохи зменшите шанси в темряві стукнути мізинцем об меблі.