Пройдемося трішки по попсовій темі тюнінгу залізних коней. У багатьох працівників цієї сфери на слуху тема аерографії і прикраси транспорту малюнками або просто незвичайними фарбами. Але вона вже розписана багатьма і на величезній кількості ресурсів. Тому до вашої уваги ідея з аерографії двохколісного коня.

Світний мототюнинг

Насправді тема аерографії на мотоциклах неодноразово піднімалася в інтернеті, але ніхто не пропонував чогось нового і оригінального, і ми вирішили цим зайнятися.

Аерографія - це свого роду мистецтво і захист мотоцикла від угону або іншого, адже багато де можна зустріти дві абсолютно однакові палиці) приклад не дуже звичайно, але ви зрозуміли. Майстри аерографії стверджують, що не можна зробити навіть два малюнки на однаковій поверхні під трафарет. Тому ви одразу в плюсі по двох позиціях це унікальність і додатковий захист від викрадення).

Світний мототюнинг

Але розпис буває найрізноманітнішим і на самі різні частини мотоцикла, це може бути, як повністю весь байк, так і окремі його частини або навіть шолом мотоцикліста. А тепер заглибимося ще сильніше і згадаємо фільм «Трон» про круті світні байки, адже зізнайтеся, що ви хоч на мить хотіли б собі щось подібне. І ми хочемо надати вам таку можливість.

Світний мототюнинг

Фарба AcmeLight Metal буде дуже гарно виглядати незалежно від того покриєте ви нею повністю все, або тільки частини. Навіть палітра кольорів AcmeLight Metal зробить вашу аерографію унікальною, а все через те, що в нічний час залізний кінь перетвориться в шикарний світний байк. Пофарбувавши ваш транспорт нашою продукцією, вдень він буде цікаво виглядати завдяки яскравому забарвленню, а вночі перетвориться на справжнє видовище. Тільки уявіть, як ви проноситеся на ньому по дорозі і люди обертаються вам в слід (примітка - допустимий ліміт швидкості в місті 50 км/г).

Акмилайт™ - Ми дбаємо про Вашу унікальність.