Гіпсові світильники активно вриваються в світ світлотехніки. Гіпс є діелектриком і тому підвищує безпеку використання. Так само, такий світильник стійкий до високих температур. І що не менш важливо, його можна легко пофарбувати в будь-який колір.

Вбудований в стіну або стелю, такий світильник не притягатиме багато уваги і відмінно впишеться в інтер'єр. Вони дуже просто виглядають і не звертають на себе уваги. Так що, якщо у вас задумка в простому оформленні приміщення, цей варіант відмінно підійде.

Але якщо хочеться нового і цікавого розповідаємо, як це легко можна зробити. Компанія AcmeLight крокує в ногу з часом і пропонує варіант з виготовлення та декорування таких світильників. Адже з них можна зробити справжній витвір мистецтва. Ми винайшли спеціальну фарбу AcmeLight Interior. Використовуючи цю фарбу разом зі світильниками, створюється неповторна гра світла. Вечірньої пори фарба виступає прикрасою самого світильника. А з настанням ночі, коли настрій вже переходить у фазу відпочинку, вимкніть світло і насолоджуйтеся красою. Гіпсовий світильник з цією фарбою почне випромінювати м'який місячне світло. Пофарбувавши стіну, на яку потрапляє світло лампи, фарба зарядиться, і стіна разом зі світильником буде світитися до 8-ми годин.

Якщо хочеться чогось більш оригінального або приміщення має ультрафіолетові лампи, світильник буде горіти яскравим вогнем. Для цього потрібно пофарбувати обране джерело світла фарбою AcmeLight Interior Fluorescent. Завдяки флуоресцентним пігментам, фарба в денний час виглядає дуже яскраво. А якщо додати ультрафіолетове світло, вона горить яскравими кислотними кольорами. Як неонові браслети в дитинстві. Але це ще не все.

Запам'ятайте цю ідею і передайте її знайомим)) а за детальною порадою, звертайтеся до наших героїв продажів super sales-менеджерів)