Молодь одразу згадає серіал H2O. Там молоді хлопці, скупавшись в повний місяць знайшли нові можливості організму. Але опустимо цю тему і уявимо басейн у дворі або в комплексі. Вода, сама по собі, на людину впливає заспокійливо, а якщо ми спробуємо вплив посилити!?

Світний басейн

Комплекси, в яких є басейн, залучають на 60% більше людей, ніж простий тренажерний зал. У воді можна розім'яти м'язи після офісу або провести розминку для серця, але можна і просто відпочити, повільно плаваючи з боку в бік. Підігрів води тягне дуже велику кількість електроенергії і грошей з бюджету. Але не перебудовувати ж через це комплекс.

Світний басейн

Порада для власників великої кількості води - зробіть так, щоб басейн економив гроші. Як? Так запросто. Пофарбуйте його спеціально розробленої фарбою AcmeLight Pool. Наші інженери-хіміки, розробили такий склад, який абсолютно не псує властивості води, не додає в неї хімічні речовини і допомагає вашому басейну простояти довше без фарбування і ремонту. Покривши внутрішні стіни басейну, вдень він буде поглинати сонячне світло і світло ламп, а в темну пору, вимкнувши освітлення ви отримаєте джерело світла, якого вистачить щоб освітити кімнату. І це стосується не тільки громадських басейнів. Таке можна зробити і власникам приватних маєтків або ж власникам лазень. Фарба підійде для будь-якої поверхні і масштабу «озерця». Додасть йому неповторний вигляд і магічний шарм. І нехай тільки потім спробують сказати, що їм не сподобалося купатися в вашому басейні.

Світний басейн

На самій ємності можна не зупинятися і покрити стіни і підлогу навколо басейну фарбою з лінійки компанії AcmeLight. Коли ви побачите це в живу, ви перестанете купувати звичайну фарбу і станете фанатом нашої компанії)

Роман БАРИШЕВСЬКИЙ