Відповідно до проведених досліджень ринок рекламної продукції знаходиться в стадії стабільного зростання, тому що в гонитві за покупцями компанії шукають все більш цікаві способи створення лояльності.

lak dla nogtey lak dla nogtey1 lak dla nogtey1 lak dla nogtey1 lak dla nogtey1 lak dla nogtey1 lak dla nogtey1 lak dla nogtey1 lak dla nogtey1 lak dla nogtey1 lak dla nogtey1 lak dla nogtey1 lak dla nogtey1 lak dla nogtey1І це зрозуміли ті підприємці, які освоїли рекламно-сувенірний бізнес.
Але життя не стоїть на місці і замовників необхідно постійно дивувати. Компанія Acmelight пропонує цікаву ідею для бізнесу - світні в темряві подарунки та сувеніри.
На які предмети можна наносити світну фарбу або використовувати світну готову продукцію (плівка, фотопапір, камені тощо)? Це: візитки і візитниці, магніти, значки, брелоки, органайзер, відкривачки пляшок і пляшки, сувенірні дзеркала, вази, календарі, наносити логотипи на ручки, запальнички, чашки, попільнички, ялинкові кулі, тижневики, календарі, ремені, касети, портмоне, нагородна символіка (кубки, грамоти, медалі) і багато іншого.

Потенційні покупці:
Компанії, які займаються активним просуванням своїх товарів і послуг, магазини нагородної символіки, рекламні агентства, різні організації (громадські, спортивні, адміністрації, фонди і т.д.), магазини і роздрібні продавці сувенірів.

Початкові вкладення: закупівля світної продукції необхідної кількості та номенклатури.

Рекомендована націнка: від 50% до 100%.

Як рекламувати і продавати продукцію:
Зробити рекламні зразки і розіслати комерційну пропозицію своїм потенційним покупцям.

Для закупівлі продукції за спеціальними дилерським цінами Вам необхідно укласти договір з компанією Acmelight.