Чим здивувати відвідувачів, домашніх гостей або покупців магазину крім продукції. Звичайно оформленням приміщення. Шпалери канули в літа, водоемульсійна фарба, ну таке ...

Свіжою ідеєю стали стіни з хвилями або геометричними абстракціями. Так-так, хочемо поговорити про 3Д панелі. Різні барельєфи, форми, малюнки - це про них. А що. Встановити не складно, тримаються на ура, а ще це нове дизайнерське рішення. Панелі тільки почали входити в наше життя тому будуть цікаво виглядати в будь-якому інтер'єрі. Гіпсові панелі підкреслюють статус закладу. Надають стінам незвичайної форми. Роблять приміщення стриманим і строгим. Пластикові панелі різних форм і об'ємів надаюдають цікавий і незвичайний вигляд будь-якому місцю, де встановлені. "Бульбашкова" ванна кімната, ламана спальня або плетений передпокій. Варіантів застосування безліч.

3Д панели

Незабаром вже і це рішення не буде радувати око. Пропонуємо ідею, яка утримає увагу гостей набагато довше ніж просто панель. Здогадалися? Звичайно це ті ж панелі із зірочкою. Якою? Світні панелі ...

3Д панели

Воу-воу легше. Це не дорого і не займе багато часу. Тому що фарби AcmeLight Interior і AcmeLight Plastic зроблять красу швидко і не дорого. Покрийте панелі фарбою AcmeLight і в денний час вони будуть радувати приємним зовнішнім виглядом і м'яким пастельним кольором. Але як тільки настане темрява ... фарби почнуть випромінювати приємне для ока світло.

3Д панели

Власник клубу або кальянної, або чогось подібного. У приміщенні цілодобово напівтемрява. Вже встановили панелі і ультрафіолетові лампи або тільки збираєтеся. Тоді фарба AcmeLight Fluorescent підходить на 101%. Покрийте панелі фарбою і зробіть їх кольоровими. А з приходом ультрафіолету, фарби почнуть світитися яскравими кислотними кольорами. 100% гарантія що заклад не залишиться непоміченим на тлі інших. Хоча ми і так знаємо, що ви краще за всіх)

3Д панели

Звертайтеся до нас за допомогою і AcmeLight завжди зробить вас кращим за інших.

Роман БАРИШЕВСЬКИЙ