Компанія Acmelight пропонує цікавий бізнес для талановитих людей, займаючись якими можна отримувати хороший стабільний прибуток.

Бізнес не вимагає великих грошових вкладень, займатися ним можна в домашніх умовах, в умовах своєї майстерні або іншого приміщення.

Всі ми знаємо, що люди мистецтва і творчості зазвичай не дуже-то люблять і можуть займатися підприємництвом. Але є така продукція, як світні фарби, світний фотопапір і світні камені, які дозволять творчій людині заробляти, займаючись улюбленою справою.
Розглянемо докладніше, що для цього потрібно.

Світна фарба для художників.

dlya tvorcheskih lyudey 1Світна в темряві фарба добре підходить для оригінального оформлення розважальних закладів. Але не всі заклади готові і можуть надати стіни для розфарбовування. Як ідея, можна робити художні образи на окремих полотнах, пластику або ін. підходящих поверхнях під замовлення для нічних клубів, барів, концертних майданчиків тощо. Переваги такого підходу - це можливість художнику творити в звичних умовах, а закладу міняти інтер'єр залежно від тематики вечірки або сезону.

Світна фарба зробить картини художника незвичайними, що дасть можливість виділитися серед своїх колег.

Якщо художник займається художнім розписом, то окремі світні елементи додадуть новизну відомим узорам.

Потенційні покупці: Оформлювальні студії, архітектурні бюро, художні галереї, розважальні заклади, театри, рекламні агентства, окремі покупці.

dlya tvorcheskih lyudey 2dlya tvorcheskih lyudey 3dlya tvorcheskih lyudey 4dlya tvorcheskih lyudey 5dlya tvorcheskih lyudey 6dlya tvorcheskih lyudey 7dlya tvorcheskih lyudey 8dlya tvorcheskih lyudey 9dlya tvorcheskih lyudey 10Початкові вкладення: витрати на закупівлю фарби для створення картин та ін. зразків для реклами і вивчення попиту: по 0,5 л кожного інтересуючого виду і кольору. Надалі художник закуповує фарбу після отримання замовлення.

Рекомендована націнка: як така націнка не розглядається, бо митець не перепродує фарбу, а використовує її у своїй творчості. А вже свої твори він може продавати значно дорожче, ніж аналогічні без використання світної фарби.

Як рекламувати та продавати продукцію: основним джерелом реклами служитимуть роботи художника, які можна рекламувати в місцях продажів, а також в інтернеті. Можна зробити власний сайт або запропонувати рекламувати світні твори на сайтах партнерів - потенційних покупців; можна розмістити оголошення з фотографіями на інтернет - дошках.

Рекомендується закуповувати продукцію у дилерів Acmelight, що дозволить економити на доставці.

 Світний фотопапір.

svetyaschayasya fotobumaga 1Творчі люди, які працюють в області фотографії, постійно шукають нові форми передачі статичного зображення, намагаючись наповнити почуттями та емоціями свої роботи. Цікава пропозиція від компанії Acmelight - світний фотопапір - і фотографія нагадує про себе навіть вночі.

Потенційні покупці: інші фотостудії; фотографи, які займаються віньєтками; майстерні з виготовлення сувенірних магнітиків і вітальних листівок; студії декору; окремі покупці.

svetyaschayasya fotobumaga 2svetyaschayasya fotobumaga 3svetyaschayasya fotobumaga 4svetyaschayasya fotobumaga 5svetyaschayasya fotobumaga 6svetyaschayasya fotobumaga 7svetyaschayasya fotobumaga 8Початкові вкладення: витрати на закупівлю 1 упаковки фотопаперу А4 (50 аркушів) - 50 * 2,5 Euro = 125 Euro. І, хоча це закупівля за роздрібною ціною, заробити 20-30% до роздробу цілком реально. Надалі при закупівлі більшої кількості світної продукції можна отримати знижку від виробника або стати дилером компанії і закуповувати продукцію за дилерськими цінами. Прибуток може вирости до 50-60% і більше.

Як рекламувати продукцію: варіантів реклами безліч, але для фотографів добре підійде реклама в соціальних мережах; можна зробити візитки на світному папері; можна демонструвати готові світні фотографії в темряві.

Рекомендується закуповувати продукцію у дилерів Acmelight, що дозволить економити на доставці.

 Світні камені.

svetyaschiesya kamni 1Світні камені - благодатний матеріал для декораторів, оформлювачів, а також ландшафтних дизайнерів. Камені можна просто розсипати, а можна з них створювати цілі композиції на стінах, підлозі, вуличних доріжках. Камені практично вічні і зроблена композиція може радувати око не один десяток років.
З каменів можна робити сувеніри та біжутерію.

Потенційні покупці: абсолютно всі категорії замовників, які є у декораторів, оформлювачів і ландшафтних дизайнерів, майстри з виготовлення сувенірів та біжутерії.

Рекомендується закуповувати продукцію у дилерів Acmelight, що дозволить економити на доставці.

svetyaschiesya kamni 2svetyaschiesya kamni 3svetyaschiesya kamni 4svetyaschiesya kamni 5svetyaschiesya kamni 6