Немає такого міста, де не було б станцій СТО, і немає такого водія, який жодного разу не користувався їхніми послугами. Набір послуг в різних СТО практично однаковий, різниця тільки в якості, рівні

сервісу і цінах.

lak dla nogtey lak dla nogtey1 lak dla nogtey1 lak dla nogtey1 lak dla nogtey1 lak dla nogtey1 lak dla nogtey1 lak dla nogtey1 lak dla nogtey1 lak dla nogtey1Бізнес-ідея - нанесення малюнків на автомобіль та фарбування деталей і дисків - не нова, а от виконання всього цього фарбами, що світяться тм Acmelight - це цікава новинка!

Що можна запропонувати креативному водієві автомобіля, мотоцикла, велосипеда і навіть самоката:

- Фарбування дисків самосвітними або флуоресцентними фарбами

- Фарбування номерних знаків автомобіля світлонакопичувальною фарбою

- Нанесення світних малюнків на транспортний засіб - світна аерографія

- Тюнінг салону

Потенційні покупці:
Власники приватного транспорту, власники транспорту фірм і компаній для нанесення логотипів і реклами, замовники, яким необхідно зробити нанесення на будь-яку металеву поверхню.

Початкові вкладення: залежать від стартового рівня забезпечення обладнанням СТО (наявності фарбопульта та ін. спеціального обладнання); закупівля світної фарби по металу різних кольорів.

Рекомендована націнка: від 50% до 100%.

Як рекламувати і продавати продукцію:
Необхідно зробити зразки фарбувань по металу різними кольорами і демонструвати замовнику світний ефект в темній кімнаті. І, звичайно, зробити рекламне оголошення про послуги при в'їзді в СТО.

Для закупівлі продукції за спеціальними дилерським цінами Вам необхідно укласти договір з компанією Acmelight і Вам буде надано сертифікат офіційного дилера. Компанія проводить навчання фахівців СТО техніці нанесення світної фарби.