Світний символ 2015 року - мавпа - найпопулярніша іграшка в переддень Нового року. Як можна заробити на виробництві світних іграшок і як можна самостійно їх виготовити ми розповімо в цій статті. Отже, всі по - порядку.

Гіпсова заготовка іграшки

Якщо Ви фахівець з виготовлення виробів з гіпсу і у Вас є форми, то процес виготовлення вогняної мавпочки починається з нульового циклу. Але можна спростити собі завдання і купити готову гіпсову заготовку, що і зробили ми для прикладу. Ми купили в магазині гіпсову іграшку - скарбничка Мавпочка. Там вона коштувала 2,6 $. Але у виробників така заготовка буде коштувати як мінімум в 2 рази дешевше.

Перед фарбуванням протерти її м'якою серветкою, щоб прибрати гіпсовий пил і зайве сміття.

Обмірковуємо варіанти розфарбовування нашої мавпочки. Так як 2016 рік - рік червоної вогняної мавпи, то ми взяли світну фарбу AcmeLight Interior для внутрішніх робіт червоного і жовтого кольору.

Підготовка до фарбування

Детальні інструкції з підготовки світної фарби і процесу фарбування є в розділі «Продукція». Світна фарба Acmelight™ - це повністю готовий до використання продукт. І тому підготовка зовсім не складна і полягає в хорошому перемішуванні або збовтуванні фарби в банці, щоб підняти речовини, що світяться, що необхідно робити кожні 2-3 хвилини. Фарбування гіпсових іграшок в різні кольори - це ручна робота і тому для фарбування будемо використовувати пензлик. Для фарбування виробів з гіпсу підійде м'яка кисть з ворсом «білка» або «поні». Це принципово, оскільки більш жорсткий ворс буде залишати на виробі розводи, що по-перше, некрасиво, а по-друге позначиться на яскравості світіння через нерівномірність розташування світних частинок.

Додатково спеціальної підготовки гіпсової поверхні не вимагається.

Фарбування гіпсової фігурки

Починаємо процес фарбування з нанесення основного кольору - червоного. Для кращої продуктивності та економії світної фарби є сенс забарвлювати відразу не менше 10 гіпсових заготовок. Фарбування проводимо в 2-3 шари для хорошого насиченості кольору і кращої яскравості світіння. На гіпсі фарба сохне досить швидко. Тому, поки Ви пофарбуєте останню заготовку - перша буде вже готова до повторної фарбування. Після того, як закінчене фарбування червоною фарбою тіла нашої мавпочки, починаємо фарбувати писок та лапки

Очки і носик фарбуємо звичайною гуашшю.

Даємо фігуркам повністю висохнути.

Ось так досить легко і швидко Ви отримаєте світну в темряві вогненну Мавпочку - символ 2016 року!

Економіка виготовлення

Порахуємо матеріальні витрати на 1 одиницю:

  • гіпсова заготовка – 1,3 $

  • світна фарба – 0,5 $

Разом: 1,8 $

Ціна виробу від виробника з урахуванням накладних витрат і прибутку – 3 $.

Рекомендована ціна одиниці виробу в роздробі - 4 -5 $. Різниця в ціні в 1-2 $ дає можливість заробітку оптовикам і роздрібним продавцям.

З усіх питань, пов'язаних з придбанням світної фарби Acmelight™ можна звертатися до менеджерів компанії.

Марина БОБРОВА