Сфери застосування світної продукції Acmelight™ різноманітні і, звичайно, є пропозиція для поліграфії. Для цієї пропозиції застосовується світний фотопапір і світна плівка оракал.

lak dla nogtey lak dla nogtey1 lak dla nogtey1 lak dla nogtey1 lak dla nogtey1 lak dla nogtey1 lak dla nogtey1 lak dla nogtey1 lak dla nogtey1 lak dla nogtey1 lak dla nogtey1 lak dla nogtey1 lak dla nogtey1 lak dla nogtey1 lak dla nogtey1Що може запропонувати поліграфія своїм клієнтам:

- Роздруківка фотографій на світному фотопапері

- Світні етикетки, візитки, листівки та ін.

- Сувенірні магніти

- Роздруківка на світній плівці оракал

- Роздруківка світною фарбою AcmeLight Oracal на звичайній плівці оракал

- Нанесення світних зображень на футболки та інші вироби з трикотажу і тканини фарбою для друку на текстилі AcmeLight Textile

Потенційні покупці:
Рекламні агентства, фотостудії та фотографи, продавці сувенірів та одягу з принтами, а також усі звичайні клієнти поліграфії.

Первинні вкладення: закупівля 1 упаковки фотопаперу А3 (50 аркушів), 1 упаковки фотопаперу А4 (50 аркушів), закупівля світної фарби AcmeLight Oracal і світної фарби AcmeLight Textile в необхідних кольорах і обсягах.

Рекомендована націнка: від 50% до 150% залежно від виробу.

Як рекламувати і продавати продукцію:
Необхідно зробити зразки готових виробів і демонструвати замовнику світний ефект в темній кімнаті. Можна створити групу в соціальних мережах і запрошувати замовників шляхом реклами в інтернет.

Для закупівлі продукції за спеціальними дилерським цінами Вам необхідно укласти договір з компанією Acmelight і Вам буде надано сертифікат офіційного дилера. Компанія проводить навчання фахівців СТО техніці нанесення світної фарби на різні види поверхонь.