Літо - це завжди розпал будівельних робіт. І хоча роботи з підготовки пляжів і зон відпочинку вже, як правило, проведені до травня, є такі, які виконати ніколи не пізно.

Йдеться про декоративне фарбування буйків, огорож, лавок, парасольок, стін, доріжок і фасадів будівель світною фарбою Acmelight™.

Заробіток у курортний сезон

Світні в темряві, без електрики, назви, логотипи, попередження, покажчики і т.і. - це не тільки практично. Сяючі вночі декоративні елементи прикрашають курортну зону і роблять її ще привабливішою. Тим більше, що в курортних містах нічне життя не менш активне за денне.

Хто може заробити на цьому?

Послугами з фарбування можуть зайнятися невеликі будівельні компанії, дизайн студії, приватні підприємці та й просто фахівці, які професійно вміють працювати з фарбами. Знайдеться робота і місцевим художникам, які можуть створити цілі композиції на вільних стінах будинків. І вночі місто сяятиме казковим світлом. Один район може бути мультяшний, інший космічний, третій зі зворушливим мостом закоханих, що випромінює тендітне місячне світло, а четвертий стане притулком піратів, старих кораблів і скарбів.

Заробіток у курортний сезон

Чому це працює

Та тому, що це бізнес, побудований на красі. Основне призначення курорту - безпечний і безтурботний відпочинок. Якраз цим вимогам і відповідає продукція Фабрики з виробництва світної продукції Acmelight. Напрямки: декоративний і пов'язаний із системою безпеки як не найкраще відповідають запитам курортного міста. Розмітка на дорогах, всередині тунелів, розфарбування фасадів, облаштування внутрішніх двориків кафе і ресторанів, світне пляжне обладнання - це все можна зробити за допомогою світної продукції АКМЕЛАЙТ.

З чого почати

Для початку необхідно визначитися з об'єктами для фарбування. Потім провести переговори з власниками будівель і споруд, а також об'єктами пляжної інфраструктури та укласти попередні угоди. Таким чином, можна визначити обсяг робіт для оцінки вартості та строків виконання. Далі - укласти договір з Acmelight, закупити необхідну світну продукцію і приступати до роботи. Якщо цю роботу провести оперативно, то можна забезпечити себе роботою не тільки на весь сезон, але й зробити заділ на зиму з перспективою наступного сезону або варіантів зимового відпочинку.

Як рекламувати світну фарбу

Найоптимальнішим варіантом може стати демонстрація фотографій і світних зразків, які компанія надає безкоштовно. Після укладення договору дилер компанії отримує макети та зразки поліграфічної продукції для подальшої роботи з популяризації та продажу світної продукції. Світна фарба абсолютно безпечна для здоров'я людини і має масу позитивних користувацьких властивостей, що забезпечує зростаючу популярність на світових курортах.

Скільки можна заробити на світній фарбі

Питання скоріше риторичне - багато, якщо правильно організувати справу. Самостійно працює майстер чи художник - від 1000 Євро на місяць, а будівельна компанія - і від 10000 Євро. Чим масштабнішим та цікавішим є проект, тим більша сума заробітку.

Стати дилером Acmelight і розпочати успішний бізнес можна в будь-який час. Головне - це бажання поєднувати заняття улюбленою справою і заробіток. Саме таку можливість надає компанія.