Ні для кого не секрет, що під час свят заробітки багатьох компаній зростають у рази. Це тому, що незважаючи на труднощі і проблеми, люди хочуть під час свята відчути себе щасливими і безтурботними. У традиціях багатьох країн прикрашати не тільки зелену красуню ялинку, але і все приміщення всередині і зовні. І не дивно, що в переддень Нового року 2017 і Різдва міста всіх країн світяться неймовірною безліччю вогнів.

От саме на бажанні людей бачити все світним навколо і можна добре заробити! Фабрика з виробництва світних матеріалів Acmelight виробляє світну в темряві фарбу, якою можна пофарбувати все, тому що асортимент фарб представлений матеріалом для всіх видів поверхонь.

Отже, що фарбуємо

  1. Ялинкові прикраси для ялинок, які будуть радувати всередині приміщення.

  2. Самі ялинки - як штучні, так і натуральні.

  3. Новорічний інтер'єр розважальних закладів.

Для ялинкових прикрас відмінно підходять заготовки з різьбленого дерева, фанери тощо. По-перше, довговічні, по-друге незвичайно красиві. Різьблених заготовок зараз в магазинах безліч, а якщо вийдете на прямі поставки від виробника, то збільшите свій дохід. А зробити їх світними можна за допомогою фарби AcmeLight Wood для дерев'яних поверхонь. Одразу про реалізацію: реалізовувати можна в тому числі через ті ж магазини, які продають заготовки. Не менш цікавого ефекту можна домогтися фарбуючи звичайні пластикові іграшки фарбою AcmeLight Plastic для пластикових поверхонь. Іграшки оптом можна замовити на сайтах типу https://ru.aliexpress.com/ Фарбування необхідно проводити за допомогою фарбопульту. Це швидко, економно у витраті фарби, красиво лягає шар фарби, світні компоненти розподіляються рівномірно. Фарбування не вимагає супер професіоналізму, достатньо вміти користуватися фарбопультом і уважно прочитати інструкцію з нанесення світної фарби ТМ Acmelight.

Так як фарбування новорічних прикрас не займає багато часу, є сенс зайнятися ще і фарбуванням ялинок. Для цих цілей підійде світна фарба, AcmeLight Flower. Її також наносять за допомогою фарбопульту на штучні і живі ялинки. На ура йдуть невеликі ялинки 50-70 см, виготовлені майстрами з гілок великих дерев і встановлені на круглому зрізі дерева. Варіантів реалізації може бути кілька: 1) домовитися безпосередньо з тими, хто їх робить, закупити оптом, пофарбувати і продавати самим; 2) домовитися з виробниками і запропонувати їм зробити ялинки зі світними кінчиками голок, що дасть їм конкурентну перевагу при продажу і за таку ялинку можна виручити більше грошей. Як варіант розвісити оголошення в місцях продажу ялинок про прикрашання лісових красунь напиленням світного сніжку.

Окрема тема для заробітку - створення новорічного інтер'єру в нічних клубах, ресторанах і навіть офісах. Світна фарба AcmeLight Interior для внутрішніх робіт настільки легка в роботі, що проводити фарбування - суцільне задоволення! Але це заробіток звичайно для тих, хто вже має навик подібних оздоблювальних і художніх робіт.

Де і як реалізуємо

В першу чергу через оптовиків на Новорічних ярмарках, які за місяць до свята починають працювати у всіх містах; через відділи постачання великих супермаркетів; домовляючись з продавцями на ринках.Відмінні результати дає інтернет продаж. Для цього робимо односторінковий сайт навіть на безкоштовному майданчику, де виставляємо фото виробів, загальне поняття, умови продажу та контактну інформацію. Створюємо групу в соціальних мережах для просування світних виробів.

Що заробляємо

Це перше питання, яке постає перед підприємцями. Якщо працювати на опті по закупівлі і продажу то рентабельність угод - 200%; при закупівлі на опті і продажу в роздріб рентабельність може досягти і 300%. У першому випадку за рахунок обороту можна заробити від 5 000 до 20 000 доларів за 2 місяці (заробіток залежить від початкових вкладень і території продажів). Розглянемо приклад на умовах, що є приміщення для фарбування і фарбопульт, роботи виробляє сам підприємець, початкові вкладення - 1000 доларів:

№ п/п
дія
прибуток, $
витрати, $
заробіток, $
1
закупівля заготовок (іграшки, ялинки)
500
закупівля світної фарби
500
продаж готових виробів
1500
разом:
1500
1000
↙500
2
закупівля заготовок (іграшки, ялинки)
500
продаж готових виробів
1500
разом:
1500
500 повернення інвестицій + ↙1000 до обігу
3
закупівля заготовок (іграшки, ялинки)
1000
продаж готових виробів
3000
разом:
3000
500 повернення інвестицій + ↙2500 до обігу
4
закупівля заготовок (іграшки, ялинки)
1500
закупівля світної фарби
1000
продаж готових виробів
4500
разом:
4500
2000 чистий прибуток + ↙2500 до обігу
5
закупівля заготовок (іграшки, ялинки)
2500
продаж готових виробів
7500
разом:
7500
7500 чистий прибуток

За 5 циклів виробництва і продажів відбулося повернення первісних інвестицій і заробіток склав 9500 доларів. Навіть якщо відняти непередбачені витрати 1000 доларів, то і в цьому випадку можна добре заробити.

Тільки думати треба швидше, оскільки час йде швидко і Новий рік вже не за горами.

Успішного бізнесу! Зважуйтеся і у Вас все вийде!

Марина БОБРОВА