Залізниця, один з найнебезпечніших видів транспорту. На ній аварії трапляються в 2 рази частіше ніж в авіатранспорті. Цьому передує безліч причин. Головними причинами зараз є неправильна і малопомітна розмітка на вагонах, а також людський фактор. З другим допомогти важко. Але з розміткою ми вам можемо допомогти.

Маркування на вагонах дуже широке. Починаючи від номера, за яким можна дізнатися дані про вантаж і власника. Закінчуючи знаками, що позначають тип вантажу і ступінь небезпеки. Кожен, хто їздив на поїзді, хоч раз, зустрічав людину, яка стоїть і висвітлює вагони. Ця людина перевіряє маркування вагонів і цілісність рухомого складу.

Але як зробити так, щоб ці маркування легко читалися і були помітними? Природно, використовуючи продукцію компанії AcmeLight™, зробити їх світними. А саме зробити вагони з пробою на вірність продукції. Нанесіть фарбу AcmeLight Fluorescent на певні частини вагона. І за допомогою ультрафіолетової лампи, завжди можна буде відрізнити потрібний це вагон чи ні. Флуоресцентна фарба, так само буде відмінно помітна днем, завдяки своїм яскравим кольорам. А за допомогою УФ лампи вночі вона буде «горіти» і вагон буде відрізнятися від інших.

Так само, маркування можна нанести за допомогою фарби AcmeLight Reflex. Особливість цієї фарби в прозорості і відбитті світлових променів. За допомогою неї можна нанести цифрове маркування, яке стане на 100% помітніше ніж нанесене звичайною фарбою. Ще цієї фарбою можна покрити важливі частини складу, на перевірку яких є тільки пару хвилин на зупинці. Ці деталі відбиватимуть світло ліхтаря в темний час, співробітники, які перевіряють вагони знайдуть їх набагато швидше.

Впадаючи в очі яскраві смуги на передній панелі рухомого залізничного транспорту є візуальним сигналом попередження про наближення поїзда. Світні смуги будуть виконувати ту ж функцію вночі.

Ну, а для того що б вагони 100% виділялися із загальної маси, їх можна покрити фарбою AcmeLight Metal і вночі вони будуть самі себе виділяти через світіння.

Так що, зробити поїзд і вагони більш безпечними дуже легко. Потрібно просто набрати наших sales-менеджерів і замовити потрібну фарбу.