Створення цікавого дизайну приміщення - непроста штука. Одні роблять це самостійно, а інші шукають крутого дизайнера. Шпалери вийшли з моди ще у 2015 році, а лідируючі позиції зайняли фарба і декоративна штукатурка. З цих матеріалів можна зробити будь-яку композицію або красиву картину на стіні. Оскільки декоративна штукатурка входить до ТОПу матеріалів для ремонту, розповімо про неї.

Декоративна штукатурка застосовується в багатьох приміщеннях починаючи з будинків і закінчуючи офісними центрами і розважальними комплексами. У ванній кімнаті і на кухні, спальні і вітальні. Все це місця де можна застосувати цей матеріал. Але як зробити з цього щось більше. Запросто. Досить придбати AcmeLight Antic. Це декоративна штукатурка, яка має унікальну властивість на ринку - світіння у темряві. Вона не має запаху або іншої структури, так само є екологічним продуктом і має міжнародні сертифікати якості.

Це матеріал як для ексклюзивного домашнього ремонту, так і для оформлення великих будівель і приміщень. Вона має високу стійкість до миття і служить впродовж 25 років, не втрачаючи властивостей. Так само для підвищення ефектності, можна прикрасити стіну з такою штукатуркою фарбою AcmeLight Interior і створити світну фреску.

AcmeLight Antic - це відмінний варіант для тих, хто втомився від буденності і хоче чогось нового, а також ця ідея для створення бізнесу. Крім обробки інтер'єру приміщень, світну венеціанську штукатурку можна використовувати для виробництва готової продукції - декоративної плитки і елементів декору.

Як завжди, рекомендуємо не зациклюватися тільки на одному варіанті бізнес ідеї і застосування. Зробіть все що запропонує фантазія. А за порадою щодо застосування звичайно ж звертайтеся до наших геніальних sales-менеджерів.