Якщо Ви мене запитаєте чи можливо заробити на шнурках понад 5000 доларів на місяць, то я скажу - звісно можливо! Але не на звичайних шнурках, а на світних.

Для початку трохи цифр: пара звичайних шнурків довжиною 1 метр коштує від 0,2 до 0,4 Євро, а пара світних в темряві шнурків тієї ж довжини - 4 Євро! Як Вам дохід!

Тепер множте на можливу кількість реалізації, мінус витрати і отримуйте чистий прибуток від нескладного бізнесу.

Як налагодити таке виробництво і куди реалізовувати товар - йдеться в цій статті.

Вимоги до приміщення для виробництва світних шнурків

По суті особливих вимог немає, тому що світна фарба AcmeLight Textile для шовкотрафаретного друку на текстилі не токсична, не має запаху. Потрібен робочий стіл, інструмент для фарбування і промисловий фен для сушіння готових шнурків. Якщо налагоджувати промислове виробництво, то потрібен склад для зберігання фарби і готових виробів. Розмір залежить від обсягу виробленої продукції.

Які шнурки можна фарбувати світною фарбою

Як правило, шнурки бувають бавовняні або з поліестеру. Цей матеріал цілком підходить для фарбування світною фарбою Acmelight™. Пластизольна основа фарби добре проникає в структуру шнурка, створюючи стійке до стирання покриття. Будьте впевнені - світні шнурки будуть служити дуже довго, витримуючи намокання і прання.

Скільки пар шнурків можна пофарбувати літром фарби

(на фото відкриті банки зі світною фарбою і готові світні шнурки)

Заявлена виробником витрата фарби 1 літр на 5 кв. м полотна при фарбуванні в один шар. Практичне застосування показало, що 1 літром світної фарби AcmeLight Textile для шовкотрафаретного друку на текстилі можна зробити 250 пар світних шнурків довжиною 1 метр.

Собівартість виробництва світних шнурків

Загальна собівартість виробництва буде залежати від того, яке приміщення використовується (власне або орендоване), хто бере участь в технологічному процесі (господар бізнесу або наймані працівники) і т.д. Тому розглянемо тільки матеріальну складову:

Сировина і матеріали:

- витрати на закупівлю звичайних шнурків - 0,4 Євро

- витрати по світній фарбі на одиницю продукції: 110 Євро / 250 пар = 0,4 Євро

Разом: 0,4+0,4=0,8 Євро
З урахуванням доставки: 1 Євро.

Різниця в 3 Євро між ціною продажу і прямими матеріальними витратами достатня для того, щоб налагодити виробництво і відкрити перспективний бізнес.

Хто Ваші потенційні покупці

Якщо хочете забезпечувати тільки своє місто, то є сенс налагодити відносини з усіма роздрібними точками продажу аналогічного товару.

Якщо розраховуєте і можете забезпечити великі обсяги світних шнурків і готові працювати в масштабах великого регіону, то є сенс вийти на виробників спортивного, молодіжного та дитячого взуття та одягу, на продавців оптових ринків, в мережі супермаркетів.

Переваги світних шнурків як товару

  1. товар новий, модний і красивий;

  2. товар має відмінні експлуатаційні властивості і світиться згідно заявленим 6-8 годинам в повній темряві;

  3. товар не псується з часом, зручний у зберіганні і транспортуванні;

  4. товар застосовується в багатьох галузях: взуттєвої, швейної; може застосовуватися в трикотажних виробах; при виробництві іграшок, сувенірів і прикрас; в декорі приміщень;

  5. унікальність товару дозволяє мати достатньо хороший дохід;

  6. товар можна продавати шляхом прямих продажів і через інтернет;

  7. товар підходить людям різного віку.

Виробництво і продаж світних шнурків - досить простий, але супер дохідний бізнес, що не вимагає значних вкладень і спеціальних приміщень. Чудово підходить для початку нового бізнесу і розширення існуючого.

З усіх питань, пов'язаних із застосуванням і придбанням світної фарби, звертайтеся до менеджерів компанії AcmeLight.