Немає нічого важливішого за людське життя, і люди придумують все нові й нові способи як убезпечити себе та оточуючих людей.

Одним з таких способів є впровадження FES систем безпеки - систем, які використовують світлонакопичувальний ефект фарб тм AcmeLight зі свіченням в повній темряві.

lak dla nogtey lak dla nogtey1 lak dla nogtey1 lak dla nogtey1 lak dla nogtey1 lak dla nogtey1 lak dla nogtey1 lak dla nogtey1На чому ґрунтується бізнес? На продажу готової продукції із використанням світних фарб (засоби пожежогасіння, екстреної допомоги, плани евакуації, розмітки та ін.) Або ж продажу світної фарби для застосування безпосередньо на об'єкті (розмітка на стінах, підлозі, фарбування сходових маршів, поручнів, одвірків, покажчиків аварійного виходу тощо).

Потенційні замовники:
Усі Ваші звичайні замовники (колишні, справжні і майбутні) плюс приватні замовники.

Початкові вкладення: закупівля світної продукції тм AcmeLight в необхідних кольорах і обсягах.

Рекомендована націнка: від 50% до 150% залежно від масштабу замовлення.

Як рекламувати і продавати продукцію:
Бізнес на світній продукції тм AcmeLight привабливий тим, що добре поєднується із Вашою номенклатурою товарів і послуг, не вимагає великих витрат на рекламу і може приносити хороший додатковий прибуток. Для реклами продукції можна зробити демонстраційну кімнату в офісі (або там, де Ви приймаєте своїх покупців), отримати безкоштовні демонстраційні зразки від компанії і зробити 1-2 своїх зразків нанесення світної фарби на свою продукцію.

Для закупівлі продукції за спеціальними дилерським цінами Вам необхідно укласти договір з компанією Acmelight і Вам буде надано сертифікат офіційного дилера.