Як стверджують авторитетні архітектори і дизайнери, щоб будинок набув індивідуальність в ньому просто необхідно мати якісь унікальні речі або декор. Багато замовників звертаються в будівельні компанії з питанням: «Що Ви можете запропонувати незвичайного в дизайні інтер'єру?». І, на жаль, не кожна компанія готова знайти цікаве рішення.

Але ж таке рішення існує! Фабрика з виробництва світних матеріалів Acmelight пропонує цілу лінійку світних фарб для всіх типів поверхонь: бетону, штукатурки, шпалер, дерева, металу, скла, пластику та ін. Унікальності інтер'єру можна досягти завдяки світним в темряві елементам.

Що може світитися

Світними можна зробити стіни, стелю, підлогу, двері, вікна, ліпні елементи, розшивку керамічної плитки, люстри, дерев'яні полиці, вимикачі, плінтуса, тобто практично все. Навіть домашні тапочки можуть світитися! Головне зробити це зі смаком і з практичним ухилом. При чому тут практичність? Ще скільки практичності! Вночі не потрібно вмикати світло, щоб зорієнтуватися в приміщенні. У дитячій спальні дитині не страшно, а цікаво засипати одному. У ванній кімнаті так романтично приймати ванну при місячному світлі, а на кухні сидіти зі світним кухлем теплого молока. При тимчасовій відсутності електрики не потрібні свічки і ліхтарики, їх замінять світні елементи декору приміщення.

Питання про безпеку

Звичайно, це питання завжди з'являється у тих, хто вперше стикається зі світними продуктами. І замовників, і продавців цікавить за рахунок чого відбувається накопичення світлової енергії і світіння, чи присутні радіоактивні елементи в світній фарбі? Світіння забезпечує особливий компонент фарби - люмінофор. Люмінофор - це речовина, яка здатна перетворювати поглинаєму їм енергію в світлове випромінювання. Він являє собою суміш дуже складного складу: алюмінат стронцію, активоване європієм, диспрозія, ітрієм. Хімічна формула люмінофора: (SrAl2O4): Eu, Dy, Y. Люмінофори нетоксичні, не забруднюють навколишнє середовище, не горять, вибухобезпечні, небезпечне радіоактивне випромінювання відсутнє.

Фотолюмінофор є безпечною речовиною по впливу на живий організм, клас небезпеки по компонентах - 4.

Як заробити на світній фарбі

Незвичайний інтер'єр може запропонувати і практично здійснити Студія дизайну, Будівельна компанія або Приватний підприємець, який займається ремонтами внутрішніх приміщень. Якщо купувати світну фарбу з роздрібного прайсу, то заробити можна тільки на унікальності пропозиції, тобто Замовник вибере саме Вас і замовлення виконаєте Ви. А якщо стати дилером Фабрики з виробництва світних продуктів, то заробіток буде прямо залежати від обсягів закупленої світної продукції. Дохід може становити - до 50% від роздрібної ціни. Погодьтеся, 50 Євро на 1 літрі - хороший заробіток!

Чому з Acmelight легко почати новий бізнес

  • Компанія пропонує інноваційний, цікавий у багатьох сферах застосування продукт, сертифікований і вироблений з дотриманням всіх нормативів.

  • Відносно невелике початкове вкладення капіталу з швидкою окупністю.

  • Помощь и консультации специалистов компании на всех этапах становления бизнеса.

  • Допомога і консультації фахівців компанії на всіх етапах становлення бізнесу.

  • Оперативна доставка на будь-який континент.

З усіх питань, пов'язаних з купівлею світної продукції або укладення дилерського договору, звертатися до менеджерів компанії.

Марина БОБРОВА