Той, хто бачив, як світиться в темряві плитка у ванній, той мене зрозуміє. Ефект вражає і в повній темряві досить звичайна ванна кімната стає казковою. І в голові починає крутитися одне питання - де продають таку плитку? А адже саме Ви і можете стати постачальником такого незвичайного будівельного матеріалу!

Не беруся розповідати повну технологію виробництва світної плитки, тому що це прерогатива технологів. Моє завдання - озвучити бізнес ідею незвичайного використання світної фарби. Для цілей виробництва світної плитки підійде фарба AcmeLight Glass Original для скла обпалювальна і AcmeLight Glass Classic для скла (двокомпонентна фарба). Ці фарби максимально підходять для керамічних поверхонь і в залежності від способу застосування (суцільне фарбування або нанесення світного малюнка) застосовують ту чи іншу фарбу.

Як «поводяться» світні поверхні у вологих приміщеннях

Якщо фарба нанесена під глазур, то питання знімається саме по собі. Якщо це відкрита світна поверхня, то і в цьому випадку проблем не виникне, тому що світні фарби AcmeLight Glass Original і AcmeLight Glass Classic мають гарну вологостійкість і стійкі до впливу миючих засобів і масел. При дотриманні технології нанесення виробник гарантує високу міцність і стійкість покриттів.

Плитка може світитися 6 годин

Після підзарядки сонячним світлом або від джерела штучного світла плитка буде світитися впродовж 6 годин. Кількість циклів практично не обмежена протягом 25 років, тобто термін життя світного нанесення багаторазово перевищує термін використання самої плитки.

Де застосовується світна плитка

Крім житлових приміщень, світна плитка може використовуватися в готелях, саунах, санаторіях, профілакторіях, лікарнях, курортних комплексах, косметичних салонах, кабінетах лікувального масажу та ін. Як додатковий елемент релаксуючого впливу на організм людини. Ніжне місячне світло, що розливається в приміщенні не йде ні в яке порівняння за красою з електроосвітленням. До того ж, заміна електроосвітлення на ніжне світіння плитки на стіні або ванні у вологому приміщенні може стати додатковим елементом електробезпеки.

Декорування керамічних плиток

Фарбування плитки світною фарбою являє собою одну з операцій з декорування плитки. Фарбування може здійснюватися безпосередньо на плитку за допомогою фарбопульта або шовкотрафаретним способом. Потім для надання глянцю пофарбовану поверхню можна покрити двокомпонентним акриловим лаком або глазур'ю. Витрата фарби: від 5 кв. м у обпалювальної і до 9 кв. м у класичній. З огляду на більш високу вартість світної фарби в порівнянні зі звичайною, і обпалювальної з класичною - AcmeLight Glass Original доцільніше застосовувати для нанесення малюнків на плитці, а AcmeLight Glass Classic для суцільного покриття. Тоді собівартість світного покриття не перевищить 10 Євро на кв. м плитки.

Як знизити витрати на закупівлю світної фарби

Якщо у Ваші плани не входить торгівля і Ви хочете використовувати світну фарбу Acmelight™ виключно у виробничих цілях, то є сенс стати оптовим покупцем Фабрики з виробництва світних матеріалів Acmelight. Для цієї категорії покупців, так само як і для дилерів, існують особливі умови придбання продукції. Звернувшись до менеджера компанії і обговоривши обсяги закупівель, Ви завжди можете розраховувати на отримання знижки при закупівлі та пріоритетну за термінами відправку продукції в будь-яку точку на будь-який континент.

Марина БОБРОВА