Проблема, яка дратує більшість автомобілістів. Вільне місце на парковці. Але не про це. Власники наземних, підземних та інших паркінгів, ця тема для вас. Сьогодні парковка - те, на чому можна як заробити, так і прогоріти. Правильне оформлення парковки і розмітка головні причини, за якими 40% закривають свій паркувальний бізнес. У 2018 році вимоги зростають і є рекомендації від держави. У них, поки тільки, рекомендується обладнати місця підвищеної небезпеки фотолюмінесцентними евакуаційними системами (ФЕС).

Це потрібно для підвищення безпеки. Вони допоможуть знайти маршрут евакуації при відключенні світла, пожежі або задимленості приміщення. Їх секрет в тому, що знаки ФЕС виготовляються на світній плівці компанії AcmeLight™. Тобто вночі або при екстреному відключення світла, знаки будуть світитися самі по собі і допоможуть людям знайти вихід.

Паркінги належать до місць, які так само необхідно обладнати ФЕС. Знаки і розмітка - це те, що допоможе людям знайти вихід без світла. Світну розмітку можна зробити в трьох варіантах:

1. Розмітка на стінах. Якщо паркінг багатоповерховий або знаходиться під землею, по його стінах можна пустити спеціальну самосвітну стрічку AcmeLight™.

2. Знаки евакуації. Світні покажчики руху. Таблички виходу або вогнегасника. Компанія AcmeLight, надає повний спектр продуктів для виготовлення подібних знаків. У темряві люди зможуть бачити напрямок руху і де вони можуть взяти предмети для боротьби з вогнем.

3. Розмітка на підлозі за допомогою фарби AcmeLight FES. Така розмітка з включеним освітленням дуже яскрава. Витримує від 6 місяців на підлозі. А при відсутності освітлення вона врятує багато життів. У темряві ця фарба яскраво світиться і може показати правильний маршрут для евакуації.

Якщо ж у вашому розпорядженні відкритий паркінг його теж можна зробити більш безпечним. AcmeLight Reflex - це фарба, яка при попаданні світлових променів не поглинає їх, а відбиває. Зробивши нею розмітку на паркінгу, водії в темряві зможуть бачити паркувальні місця і не будуть займати по кілька одразу. Таким же способом, можна виділити паркан і паркувальні стовпчики.

Це відмінна ідея для відкриття свого бізнесу або економії на старому. Адже тепер можна відключати світло після 22:00 і до ранку парковка буде помітна через розмітку нанесену фарбою AcmeLight FES. Ну, а більш детальну інформацію ви можете дізнатися у суперменеджерів компанії AcmeLight.