Якщо Ви є виробниками стелажів, то напевно задавалися питанням: як зробити свою продукцію більш конкурентоспроможною і затребуваною.

Стелажі використовують на складах, в торгових залах, в офісних та спеціальних приміщеннях (архіви, бібліотеки, пункти прокату та ін.). Особливістю всіх стелажних систем є те, що вони є місцями підвищеної небезпеки і особливо в темряві. Тому виробники стелажів пропонують додатково купувати спеціальні огорожі для захисту від ударів складської навантажувальної техніки.

Фабрика з виробництва світних матеріалів Acmelight пропонує робити конструкції стелажів світними. Для виробника - це розширення номенклатури продукції, що виробляється, а для споживача - можливість використовувати унікальний функціонал світних поверхонь.

Переваги світних стелажів

Головна перевага світних стелажів в їх відмінній видимості в неосвітленому приміщенні, що робить можливим безпечне переміщення персоналу та техніки. Другою і важливою перевагою є те, що експлуатувати такі склади можна і без освітлення, що дає велику реальну економію при цілодобовій роботі складу. А світні офісні стелажі додадуть оригінальності приміщенню, що також не зменшує їхньої практичності.

Якою фарбою фарбувати стелажі

Залежно від призначення, стелажі можуть бути виготовлені у вигляді металевих конструкцій і дерев'яних полиць, суцільнометалеві, суцільнодерев’яні, пластикові. Для кожного виду поверхні розроблена і виробляється своя фарба. Для металу - це AcmeLight Metal, для дерев'яних поверхонь - AcmeLight Wood, для пластику - AcmeLight Plastic. Світна фарба наноситься фарбопультом замість звичайної фарби. Забарвлення світної фарбою в цілому не відрізняється від фарбування фарбою на такій же основі; деякі особливості нанесення докладно описані в інструкціях з нанесення.

Яка ціна світних стелажів буде вигідна і виробникові, і покупцеві

Вартість 1 літра світної фарби для дилерів 50 - 60 Євро, витрата в середньому - 1 літр на 7-8 кв. м. Різниця між вартістю світної фарби і звичайної і становитиме подорожчання. Подорожчання готових виробів на 5% повністю компенсує витрати на новий вид фарбування. Виробництво світних стелажів за рахунок поліпшеного функціоналу дозволить збільшити реалізацію продукції.

Як отримати оптимальну ціну при закупівлі світної фарби

Знижка покупцям Acmelight надається починаючи з закуповуваного обсягу 20 літрів світної фарби в асортименті. Але максимальні знижки можна отримати, якщо стати офіційним дилером компанії. Статус дилера передбачає закупівлю світної фарби від 40 літрів. При закупівлі 100 літрів можна отримати знижку до 50%! Це дуже вигідна пропозиція, яка дозволить оптимізувати витрати із закупівлі матеріалів.

Узнати як стати дилером AcmeLight можна у менеджерів компанії.

Марина БОБРОВА