Басейн - це мрія кожної людини, яка має приватну ділянку, де є можливість установки подібної конструкції. Купання в басейні - це фізичне задоволення, а купання в красивому

басейні - це ще й емоційно - естетична насолода, порівнянна зі знаходженням в морі або океані.

lak dla nogtey lak dla nogtey1 lak dla nogtey1 lak dla nogtey1 lak dla nogtey1 lak dla nogtey1 lak dla nogtey1Такий ефект можна створити, якщо внести світні елементи в конструкцію басейну. Басейни можуть бути гумові надувні, металеві каркасні, пластикові і зроблені із використанням бетонних поверхонь і обкладених керамічною плиткою.

Компанія Acmelight пропонує робити бізнес на продажу та використанні світної продукції для різних поверхонь: фарби для металу AcmeLight Metal, для зовнішніх робіт AcmeLight Façade, для бетонних поверхонь AcmeLight Concrete, для пластикових поверхонь AcmeLight Plastic, для дерев'яних поверхонь AcmeLight Wood, а також декоративної штукатурки AcmeLight Antic, самосвітного заповнювача швів між облицювальними плитками AcmeLight Grout і т.і.

Світна продукція стійка до агресивного впливу води, безпечна для здоров'я людини.

Створюваний світний ефект дозволить зробити нічне купання незабутнім і додасть ділянці з басейном фантастично красивий вигляд.

Потенційні замовники:
Всі, хто купує і замовляє установку басейну. Можна продавати фарбу в місцях продажу басейнів або в офісах монтажних організацій; продажем і нанесенням може займатися і виробник басейнів.

Початкові вкладення: закупівля світної продукції тм AcmeLight в необхідних кольорах і обсягах.

Рекомендована націнка: від 100% до 150% залежно від виробу.

Як рекламувати і продавати продукцію:
Перший крок: внести послугу в загальний перелік пропозицій від компанії і визначити вартість послуги. Другий крок: зробити рекламний зразок.

Компанія Acmelight проводить навчальні майстер-класи для фахівців, а також надає докладні друковані та відео-інструкції по нанесенню світної фарби, декоративних штукатурок, світних заповнювачів для швів, виготовлення декоративних елементів, світних доріжок тощо.

Для закупівлі продукції за спеціальними дилерським цінами Вам необхідно укласти договір з компанією Acmelight і Вам буде надано сертифікат офіційного дилера.