Не так багато існує бізнесів, де при мінімальних вкладеннях можна отримати швидкий прибуток. Серед таких - новий вид рекламного бізнесу - реклама на асфальті. Потенційних замовників - десятки тисяч, а потенційно зацікавлена в потрібної інформації аудиторія - мільйони пішоходів, які багаторазово переміщуються по вулицях уздовж реклами на асфальті.

Як підвищити ефективність реклами в рази?

Відповідь однозначна - збільшити час перегляду. А це можна зробити «змусивши» рекламне нанесення світитися в нічний час. Світні фарби Acmelight™ якраз і призначені для створення світних в повній темряві покриттів. Реклама нічних клубів, кафе, ресторанів, дорогих і елітних послуг набагато ефективніша в нічний час, оскільки це час їх потенційних замовників. Вони, розпещені і пересичені звичайною рекламою, оцінять незвичайність піднесення інформації.

Що являє собою світна реклама на асфальті?

Світна реклама на асфальті

Це така ж реклама за змістом як і на інших носіях (бігбордах, розтяжках), але виконана на асфальті через трафарет спеціальною світною фарбою Acmelight Road. Світна реклама на асфальті - це новий вид реклами, який з кожним днем стає все популярнішим у великих містах. Як правило, це текстова реклама із зазначенням номерів телефонів та / або адрес сайту, логотипів, а також вказівки напряму, в якому знаходиться рекламований об'єкт.

Плюси та мінуси реклами на асфальті

Світна реклама на асфальті за своєю ефективністю може перевершувати популярні бігборди при дуже низькому бюджеті. Величезний потік людей вдень і вночі бачить рекламне послання і шансів, що якомога більша кількість людей скористається послугами або придбає рекламований товар значно більше. До того ж, знову таки через низьку собівартість рекламуватися зможуть практично всі компанії, які цього хочуть. А це може бути популяризація бренду; пряма реклама товарів і послуг; міська навігація і піктограми для туристів, розмітка шляху до пам'яток; креативні малюнки; гасла і рекламна компанія політичних партій і т.і.

Головними перевагами світної реклами на асфальті, як бізнесу, можна відзначити можливість розміщувати рекламні послання практично в будь-якому місці великого скупчення людей; простота реалізації та оперативність виконання заявки, що оцінять всі замовники і, звичайно, низька собівартість, що робить таку рекламу доступною.

Але, починаючи такий бізнес, потрібно врахувати, що реклама на асфальті є сезонною рекламою, тому при випаданні снігу вона стає невидимою. Тому зима - це період напрацювання клієнтів на сезон.

Світна реклама на асфальті

Як розпочати бізнес «Реклама на асфальті»

Як у будь-якому бізнесі, перед реєстрацією підприємництва рекомендується вивчити ситуацію у Вашому місті: чи є конкуренти і якість їх роботи, які компанії вже скористалися послугами. Проведення маркетингового дослідження також включає напрацювання потенційних клієнтів. Подібний бізнес перший час може обходиться і без офісу, достатньо запастися достатньою кількістю візиток і поповнювати портфоліо робіт для демонстрації. Так як основним способом просування будуть особисті зустрічі і холодні дзвінки, то сайт можна спочатку зробити простий і на безкоштовній майданчику, на якому будуть розміщені фото робіт і контактні дані.

Не менш важливим етапом підготовки до бізнесу буде розрахунок вартості послуги і визначення параметрів, від яких вона буде залежати. Це може бути місце нанесення, кількість знаків, складність малюнка, кількість використовуваних кольорів при фарбуванні, швидкості виконання та ін.

Далі необхідно закупити всі необхідні матеріали та обладнання: світну фарбу Acmelight, набір щіток і валиків для нанесення. Визначитися яким чином і хто робитиме трафарети під замовлення і яка вартість виготовлення для включення в собівартість послуги.

Для ведення такого бізнесу на початковому етапі досить 2-х працівників: один напрацьовує замовлення, а другий безпосередньо виконує їх. Це може бути спільний партнерський бізнес або для виконання робіт підбирається працівник, який працює по відрядній оплаті залежно від кількості виконаних робіт.

Для напрацювання портфоліо можна перші замовлення виконувати для друзів і знайомих, а також пропонуючи низькі ціни на рівні собівартості. Можна розмістити власну рекламу біля ділових та офісних центрів, а також біля великих супермаркетів. Купуючи світну фарбу на Фабриці з виробництва світних матеріалів, можна значно заощадити на власній рекламі, тому АКМІЛАЙТ дає безкоштовно 10% від продукції, що закуповується у вигляді бонусу для рекламних цілей. До того ж, відсутність офіційного статусу не є перешкодою для укладення дилерського договору з компанією та надання спеціальних низьких цін.

Для проведення вищеназваних заходів може знадобитися від 500 до 1000 Євро.

Як тільки з'являться перші замовлення і намітиться тенденція до їх зростання можна відкрити підприємництво.

Задати питання по номенклатурі світних фарб і особливостям світіння поверхонь можна менеджеру компанії Acmelight.

Робіть бізнес легко разом зі світними фарбами Acmelight™!

Марина БОБРОВА