Час для поради велосипедистам. Кожен господар такого друга хоче виділити його і себе з натовпу використовуючи найрізноманітніші види тюнінгу. Хотілося б допомогти в цьому і розповісти, як за допомогою світних фарб можна перетворити свого залізного коня на не такого як у всіх, навіть якщо він з серійного випуску.

Фетбайк, фікс, ціклокрос або BMX, у кожного «велик» і так буде різний, але додати йому кастомності може будь-який велосипедист. Нові колеса, круті гальма, підвіски, обода і т.ін. Це все дуже круто, але розпис велика теж дуже популярний. Привнести велосипеду супер забарвлення, яскравості рамі або зробити кольорові обода вибирайте самі. У нас же ідея щодо виділення велосипеда під час темряви. Так би мовити, створення «примарного гонщика».

Неможливо любити велопрогулянки і не любити їх вночі. У темний час доби місто набирає іншого забарвлення, пахне по-іншому, а вулиці звільняються від скаженого денного трафіку. Кращий час дістати свого друга і виїхати на прогулянку, ну або відправиться в подорож.

Створити світний велосипед, який буде вас виділяти на трасі і підвищить вашу безпеку дуже легко і швидко. Досить купити пензлика або позичити аерограф та придбати фарбу AcmeLight Metal for Bicycle Tuning розроблену спеціально для покриття велосипеда. Покривши його нашої фарбою, ви виділите його на шосе вдень, а вночі після зарядки від сонця, він буде світиться до 6 годин.

Так само любителям затяжних нічних подорожей і прогулянок ми можемо запропонувати фарбу Acmelight Reflex Metal, яку можна нанести поверх кольорової, і вона додасть велосипеду світловідбиваючий ефект, який підвищить вашу безпеку на темному маршруті.

Такий трюк можна провести і з вашим заплічником, розфарбувавши його за допомогою AcmeLight Textile, він буде мати гарний вигляд у темряві, а застосувавши трохи фантазії зможе бути вашої особливістю на дорозі і в повсякденному житті.